Home Kategorie Ludzie W “Sanatorium Miłości” doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Edward mocno przesadził…

W “Sanatorium Miłości” doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Edward mocno przesadził…

W “Sanatorium Miłości” doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Edward mocno przesadził…

W programie Sanatorium miłości doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji pomiędzy Krystyną a Edwardem. Mężczyzna mocno przesadził.

W programie TVP Sanatorium miłości z pewnością nie brakuje emocji. Od samego początku wiele kontrowersji wzbudzał Edward, którego zachowanie wobec innych uczestników pozostawiało wiele do życzenia. Na antenie mogliśmy usłyszeć wiele nieprzychylnych tekstów i niesmacznych żartów z jego strony. Nie inaczej było w ostatnim odcinku.

Szczególną uwagę widzów przykuł Edward – emerytowany policjant. Niektórym nie za bardzo podobało się to, w jaki sposób odnosi się do kobiet.

W ostatnim odcinku również nie mogło zabraknąć sceny z nim w roli głównej. Tym razem za cel obrał sobie Krystynę. Ekipa seniorów wybrała się na golfa, a jako że nikt z uczestników nie miał wcześniej do czynienia z tym sportem, wszyscy chętnie słuchali trenera.

Oczywiście poza jednym wyjątkiem w postaci Edwarda. Mężczyzna skwapliwie wykrzykiwał różne uwagi, które miały sugerować, że pozostali robią coś źle. Jego komentarze nie spodobały się Krystynie, która postanowiła zareagować.

– “Czemu ty swoje rządy wprowadzasz?” – zapytała. Edward miał odpowiedź w zanadrzu.

– “Fantazjujesz jak dzidziuś. Może ci smoczka kupię. Daj spokój” – odpowiedział. Jednak Krystyna nie zamierzała tak zostawić całej sprawy. Zapytała się Edwarda, dlaczego ten „tyle gada”, popukała się w czoło i oddaliła.

– “Ona na wszystkim się zna i trochę był taki niesmak” – mogliśmy usłyszeć z jego ust na antenie i w ten oto sposób zakończyła się wymiana słów pomiędzy seniorami.

– “Panie są rozkapryszone. Szukają księcia na białym koniu. A ich nie ma, bo już dawno wyginęli. Nie wiem, jakie mają oczekiwania od facetów. Ja się pytałem, nie dostałem odpowiedzi. Co jest dla mnie brzydkie. Czy ja jestem szpetny, czy mam jakąś wadę? Nie jestem kulawy, nie jestem ślepy. Wszystko zjadam, nie grymaszę w jedzeniu. Znalezienie miłości tutaj graniczy z wygraną w totka” – żalił się.

Źródło: instagram

Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
39,00 zł
99,00 zł
64 dni
do końca oferty!
Język angielski: interaktywny kurs online Diki Angielski  z certyfikatem – 6 miesięcy nauki za 39 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz