Home Kategorie Ludzie Izę z Gogglebox znamy wszyscy. Mało kto jednak wie, jak wygląda jej mąż.
11.45K

Izę z Gogglebox znamy wszyscy. Mało kto jednak wie, jak wygląda jej mąż.

Mąż Izy z Gogglebox pozostaje w cieniu swojej żony. Czasami jednak udaje jej się namówić go na wspólne zdjęcie.

Iza Zeiske to jedna z gwiazd programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie zwykli ludzie oglądają i komentują to, co zobaczą w telewizji. W programie kobieta występuje wraz z synem Joachimem, jednak wiadomo też, że ma męża.

Pierwotnie to on miał być gwiazdą telewizji. Iza wspomniała w jednym z wywiadów, że chciała wypromować męża w Rozmowach w toku. Wysłała za niego zgłoszenie do programu.

– „Spodobaliśmy się jako rodzina po tym, jak wystąpiliśmy z naszymi psami u Ewy Drzyzgi w „Rozmowach w toku”. A znaleźliśmy się w nim przez mój wariacki charakter. Zgłosiłam męża do programu, choć w Internecie poszukiwali mężczyzny, a dokładniej, pytanie brzmiało następująco: Jeśli jesteś facetem i masz psy to daj znać. Napisałam za męża: „posiadam żonę i pięć kochających psów”. To był impuls, bo nie wiem czemu trochę skłamałam i gdy kliknęłam, to zdałam sobie sprawę, że wrobiłam mojego męża. Zrobiliśmy małe show w programie i już po niecałym miesiącu zadzwoniła do nas pani z propozycją castingu w Warszawie.”

Mało kto wie, że pani Iza ma ogromne serce. Nie chwali się tym zbytnio. Wraz z mężem jednak przez 18 lat byli rodziną zastępczą dla czterech chłopców. W wywiadzie z Party mówiła:

– „To wynikało z potrzeby serca. Zawsze o tym marzyłam, ale do tej sytuacji musiał dorosnąć jeszcze mój mąż. Kiedy tak się stało, przeszliśmy odpowiednie szkolenia i stworzyliśmy dom najpierw dla jednego chłopca, a potem w sumie mieliśmy czterech przybranych synów. Jedni przychodzili, drudzy szli w świat . Dlaczego chłopców? Ja miałam swoich dwóch synów i uważałam, że chłopcy w wieku dorastania lepiej się dogadają z chłopakami niż z dziewczynami. Jeden drugiemu coś wytłumaczy, przywali, nauczy. Dziewczyna mogłaby być za delikatna i czuć się zagubiona w grupie chłopaków. Prowadziliśmy dom zastępczy około 18 lat, a kiedy chłopcy dorośli, stwierdziłam, że już wiek i siły nie te aby angażować się i wychowywać dzieci.”

Gdy przyszło zaproszenie na casting do Gogglebox mąż pani Izy postanowił jednak nie kontynuować medialnej kariery. Kobieta pojechała razem z synem.

Mąż Izy nie pojawia się w programie, jednak czasami można go zobaczyć na wspólnych zdjęciach na Instagramie kobiety.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

Szczupłe ciało
Szczupłe ciało
129,99 zł
63 dni
do końca oferty!
Liposukcja kawitacyjna: 3 zabiegi za 129,99 zł i więcej opcji w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz