Home Kategorie Ludzie Krzysztof Jackowski ostrzega przed koronawirusem. Nastąpi kolejna fala.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed koronawirusem. Nastąpi kolejna fala.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed koronawirusem. Nastąpi kolejna fala.

Jasnowidz Jackowski przestrzega przed koronawirusem. W swojej ostatniej wizji widział wiele przerażających rzeczy. Jackowski obawia się, że kolejna fala COVID-19 będzie potężna.

Tym razem jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych wieści. W rozmowie z youtuberem z kanału Wideoprezentacje, wyznał że już niedługo nastąpi nawrót pandemii. Będą jej towarzyszyć ogromne problemy ekonomiczne w niemal całej Europie.

– „Ja się zastanawiałem nad tym dzisiaj. Co może być dalej? Mamy luty, początek lutego i mam kilka skojarzeń […]. Miałem takie wrażenie, że być może szkoły ożyją jeszcze przed końcem roku. Jeszcze mamy parę miesięcy tej szkoły. Że rząd rzeczywiście da na luz, zachowa się po tym czasie obostrzeń wspaniałomyślnie i da nam oddech. Ale uwaga! […] nastąpi w zarazie zwrot.”

Jasnowidz ma też jednak nieco dobrych wieści. Zapowiedział, że w tym roku uczniowie wrócą do szkół i będą uczyć się stacjonarnie.

Jackowski uważa, że niedługo nastąpi „odwilż”, która sprawi, że wszyscy poczujemy trochę swobody. Niestety będzie to tylko i wyłącznie okres przejściowy, po którym będzie gorzej.

– „W tej chwili wydaje się, że ten bunt przedsiębiorców to jest taka pierwsza jaskółka powietrza, świeżego powietrza, które może przyjść. I być może o ile to okno zostanie otwarte, to może to powietrze wleci. Ale krótko potem coś się zdarzy (ja miałem dokładnie odczucie Skandynawii, ale nie upierajmy się). Nastąpi wzmożona zaraza.”

Jasnowidz między wierszami przekazał, że ogromnym ciosem dla całego świata będzie nowa mutacja koronawirusa. Prawdopodobnie chodzi o afrykański szczep, który jest odporny na szczepionki.

– „Nastąpi jakiś groźniejszy odłam tej zarazy, albo ona sama w sobie się nasili. I uwaga! Nie koniecznie w naszym kraju. Raczej w naszym kraju to się nie stanie, ale obok gdzieś. Od razy miałem wrażenie, że mimo wszystko rząd nagle zacznie wszystko śrubować.”

Jackowski uważa też, że na Polaków znowu nałożone będą ogromne obostrzenia. Ma to być powtórka tego, co miało miejsce w ostatnich miesiącach.

– „I to bardzo konkretnie tym razem i to być może coś ogłaszając, niekoniecznie jakiś stan, ale może ostre obostrzenia. Czyli po chwili oddechu doznamy uczucia wręcz zmory, bo to do nas wróci. Wróci w bardzo nieoczekiwany, nagły sposób.”

W rozmowie Jackowski poświęcił też uwagę na temat gospodarki i ekonomii. Ma przeczucie, że pomimo zamrożenia gospodarki, kraje odnotują krótkotrwałą poprawę finansową.

– „Zadałem sobie pytanie: a co z ekonomią? Co z ekonomią w Europie, Polsce skoro rządy same zamrażają swoje gospodarki. Dziwną rzecz poczułem, bardzo dziwną. Czy uwierzyłbyś w to, że najbliższe miesiące mimo tego, co się dzieje, nie muszą wcale oznaczać zaczynającej się inflacji a właśnie krótkotrwałą deflację, czyli pozory poprawy ekonomicznej budżetu w kraju? […] Z racji zarazy, która tłumaczy wiele, możemy doczekać sytuacji, gdzie obostrzenia będą, ale ludzie przez krótki czas zaczną być rozpieszczani darowanymi pieniędzmi.”

Krzysztof Jackowski przewiduje, że w kraju zacznie się polityka rozdawnictwa. Będzie to miało na celu zatrzymanie ludzi w domach i powstrzymanie ich przed pracą.

– „Górnicy z powodu tego, że zaraza znowu dała znać o sobie gdy przyjdzie lato (ja daję taki przykład) teraz macie pensję pewną, ale siedźcie w domu. Społeczeństwo zobaczy rozdawnictwo pieniężne […]. Nikt się nie zbuntuje na to, że ja nie muszę iść pracować, a dają mi raz w miesiącu pieniądze na życie. To jest wygodne.”

Wizja Jasnowidza jest straszna. Przewiduje, że cały kraj będzie na granicy bankructwa. Ludzie stracą dorobki życia.

– „W którymś momencie jednak ta dziura się zapcha i wtedy inflacja i zburzenie tego porządku ekonomicznego, jaki znamy, nastąpi być może nawet jednego dnia. Jednej doby. Że stracimy wszystko. Pieniądze, które mamy w banku i które jakąś wartość mają starczą nam na nową parę butów tym razem.”

Jackowski ma też własną teorię o epidemii. Sądzi, że obecnie na świecie rozgrywany jest pewien plan, który rządzący trzymają w tajemnicy.

– „Nieostrożnym jest ten, który na te moje słowa mówi: Ale bzdury, jest stabilizacja! Potraktujmy to wszystko, to wszystko, co się dzieje jako plan z dnia na dzień konsekwentnie utrzymywany.”

eKurs: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
eKurs: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
49,00 zł
36 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pośrednik w obrocie nieruchomościami z zaświadczeniem MEN za 49 zł z Online Edukacją

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz