Home Kategorie Ludzie Tomasz Kammel i Marzena Rogalska w ogniu krytyki. Internauci nie mają litości.
8.47K

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska w ogniu krytyki. Internauci nie mają litości.

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska w ogniu krytyki. Internauci nie mają litości.

Wokół Rogalskiej i Kammela rozpętała się niemała burza. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” pojawili się na antenie TVP, gdy ich koledzy z innych stacji strajkowali przeciwko nowym podatkom od reklam.

Krytyka wylała się na Rogalską i Kammela po tym, jak Telewizja Publiczna nie dołączyła do protestu „Media bez wyboru”. Para prowadzących zamiast wspierać kolegów z branży, poprowadziła kolejny odcinek „Pytania na śniadanie. Internauci nie mieli dla nich litości.

Afera wokół prowadzących rozpętała się, gdy oboje zamieścili w swoich mediach społecznościowych wpisy. Żaden z nich nie odnosił się do tematu protestu. Ludzie w komentarzach dali głośno znać, co o tym sądzą.

– „Pani Marzenko, lubię Panią i Kammela, ale szlag mnie trafił (przepraszam za słownictwo), gdy Was wczoraj zobaczyłam w porannej ramówce. Rozumiem, że z czegoś trzeba żyć, ale w lustro czasem też trzeba spojrzeć” – napisał jeden z fanów Marzeny Rogalskiej na Instagramie.

Podobne komentarze pojawiły się na profilu Kammela. Krytyczni wobec prowadzących byli nawet najwięksi fani. Zaznaczali, że od zawsze lubią go i szanują, ale nie rozumieją jego najnowszych poczynań.

– „Też Pana bardzo szanuje i lubię jako człowieka, ale pracując dla takiej stacji…..traci Pan w moich oczach. Rozumiem, że to praca, pieniądze, ale szanujmy się” – napisała oburzona internautka.

Zarówno Tomasz Kammel, jak i Marzena Rogalska są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Od razu widzieli więc burzę, która rozpętała się na ich profilach. Prezenterka załagodziła sytuację jeszcze na antenie. Kończąc program „Pytanie na śniadanie”, zdecydowała się na odważny komentarz.

– „Dzisiaj nie jest nam do śmiechu” – powiedziała, a fani od razu zaczęli doszukiwać się w jej słowach poparcia dla protestu.

Inaczej na krytyczne komentarze widzów zareagował Kammel. Oburzony zaczął usuwać je ze swojego profilu. Według wielu takim zachowaniem tylko bardziej się ośmieszył.

– „Już lepiej, jak Pan pousuwał wszystkie komentarze? Już można dalej udawać, że wszystko w kraju jest ok? Milczą tylko tchórze. Jak Pan robi takie pieczołowite porządki, to polecam jeszcze zdjąć wszystkie lustra w mieszkaniu, chyba że jest Pan w stanie w nie patrzeć i nazywać siebie rzetelnym dziennikarzem” – napisała internautka.

– „Brawo panie Tomaszu. Usuwanie komentarzy jest pokazaniem środkowego palca fanom. Najlepiej zamieść sprawę pod dywan i przeczekać” – skomentował kolejny internauta.

Źródło: se.pl

Multikino: nachos, popcorn, napój
Multikino: nachos, popcorn, napój
16,99 zł
25,90 zł
23 dni
do końca oferty!
Zestawy barowe od 10.07.2020: napój z popcornem (od 16,99 zł) lub nachosami (od 21,99 zł) w sieci kin Multikino do -35%

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz