Home Kategorie Ludzie Smutne słowa przyjaciółki Kasi Lenhardt. Była ona ofiarą przemocy?

Smutne słowa przyjaciółki Kasi Lenhardt. Była ona ofiarą przemocy?

Informacja śmierci o 25-letniej modelki Kasi Lenhardt w środę obiegła międzynarodowe media. Polska modelka była partnerką Jerome’a Boatenga – kolegi Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium.

Osierociła sześcioletniego synka. Po jej śmierci głos zabrała jej przyjaciółka – Sara Kulka. Wspomniała m.in. o ludziach, którzy w ostatnim czasie obrzucili młodą kobietę oszczerstwami.

– “Po kilku dniach tracisz siły, poddajesz się i schodzisz na dno” – napisała.

30-letnia Sara Kulka była bardzo związana ze swoją koleżanką z branży. Modelka pochodząca z Goleniowa w pełnych emocji słowach opowiedziała o śmierci bliskiej osoby.

– “Wyobraź sobie, że poznajesz kogoś, kogo uważasz za naprawdę miłego. Chcesz spędzić z nim więcej czasu, ale ponieważ ten ktoś miał złe doświadczenia, chce związać twoje ręce, żeby wiedział, że nie możesz go skrzywdzić. Zgadzasz się, bo mu ufasz, a on obiecuje, że się tobą zaopiekuje. Przez chwilę działa dobrze, ale na dłuższą metę ten styl życia Ci nie odpowiada, więc mówisz, że chcesz odejść” – napisała na Instagramie Sara Kulka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sara Kulka (@sarakulka_)

Dalsza część relacji przyjaciółki Kasi Lenhardt jest bardzo wstrząsająca.

– “On uważa, że to głupie i wylewa na ciebie wiadro błota, kiedy się żegnasz. Potem przychodzą jego przyjaciele i też oblewają cię błotem, ledwie możesz się obronić, bo wciąż masz kajdanki. Później przychodzą zupełnie obcy ludzie, którzy zobaczyli, że jesteś już ubłocona, więc myślą, że to nie ma znaczenia i sami rzucają na ciebie garść błota. Coraz więcej ludzi przychodzi i rzuca się na ciebie. Błoto powoli unosi się tak wysoko, że trzeba kopać nogami, żeby nie utonąć. Potrzeba tak dużo siły, że nie możesz nawet wezwać pomocy. Ale ludzie nie przestają, ktoś podchodzi i rzuca ci błoto na głowę. Nie czują się winni. Inni też to zrobili. Po kilku dniach tracisz siły, poddajesz się i schodzisz na dno” – napisała na Instagramie Sara Kulka. Do postu dodała zdjęcie trzymanej w rękach świeczki. Polska modelka oznaczyła swój post hashtagiem “mobbing zabija” (niem. #mobbingtötet).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sara Kulka (@sarakulka_)

To już kolejny post na Instagramie, w którym Sara Kulka poruszyła temat śmierci Kasi Lehnardt. W środę modelka zamieściła na Instastory film, na którym ze łzami w oczach opowiadała o 25-latce.

– “Umarła młoda kobieta, matka, naprawdę wspaniały człowiek. A to dlatego, że kilka osób doprowadziło ją do tego. Szczególnie jedna (…) Mam nadzieję, że wszyscy odpowiedzialni za to, którzy szantażowali cię, grozili lub naciskali, prasa, media, a szczególnie ta jedna osoba, poczują się winni. Każdy, kto ingerował w to, jest częściowo odpowiedzialny za twoją śmierć. Miejmy nadzieję, że cała prawda wyjdzie na jaw” – relacjonowała poruszona Polka. Wkrótce po tym wyznaniu poinformowała, że zaczęła otrzymywać groźby.

 

 

Tragiczne wieści ze świata mody. Nie żyje 25-letnia polska modelka. Kilka dni temu rozstała się z kolegą Lewandowskiego.

Źródło: fakt, instagram

 

Jazda sportowym autem po torze
Jazda sportowym autem po torze
109,00 zł
119,00 zł
301 dni
do końca oferty!
Przejazd wybranym sportowym autem po torze od 109 zł z firmą motoprezent.pl – wiele lokalizacji do wyboru

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz