Home Kategorie Ludzie Pilne. Zbigniew Zamachowski zakażony koronawirusem. Ma wysoką gorączkę.
10.40K

Pilne. Zbigniew Zamachowski zakażony koronawirusem. Ma wysoką gorączkę.

Zbigniew Zamachowski zaraził się COVID-19. Aktor walczy z chorobą samotnie, choć nadal może liczyć na wsparcie kochającej żony, Moniki.

Zamachowski ma problemy ze zdrowiem. Kilka late temu przechodził operację stóp. Jesienią 2019 trafił do szpitala w Kaliszu przez problemy z kolanem. Monika Zamachowska relacjonowała w swoich social mediach kolejny pobyt męża w szpitalu:

– „Stoimy przed Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Kaliszu. Mąż będzie tam się kładł po raz kolejny. Dwa razy już na stopy leżał, ale zadowolony był. Panowie chirurdzy z oddziału ortopedii, którzy naprawdę wiedzą co robią, zreperowali Zbigniewa. (…) Dobrze znamy to miejsce. Pan ordynator bada lewe kolano mojego męża. To jest recydywa, proszę państwa, bo tutaj już dwie stopy były leczone. A teraz czujemy, że się skończy na artroskopii kolana.”

Teraz okazuje się, że Zbigniew Zamachowski walczy z koronawirusem. Jak czuje się aktor?

Super Express ustalił, że Zamachowski przechodzi izolację w kawalerce na Żoliborzu. Artysta ma 39 stopni gorączki, ale nie wymaga hospitalizacji. Poprowadził nawet zdalnie ze swojego mieszkania autorską audycję w Radiu Nowy Świat.

Monika Zamachowska robi wszystko, co w jej mocy, aby pomóc mężowi. W rozmowie z dziennikarzami wyznała, że stan zdrowia Zbigniewa nie jest najlepszy.

– „Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia.”

Monika również zgłosiła się na test na koronawirusa. Wynik był negatywny.

Źródło: se.pl

Wieloetapowe zabiegi na twarz
Wieloetapowe zabiegi na twarz
109,99 zł
64 dni
do końca oferty!
Bar tlenowy, oczyszczanie twarzy oraz mikrodermabrazja za 109,99 zł i więcej w gabinecie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz