Home Kategorie Ludzie Danuta Martyniuk narzeka na to, że w Polsce nie da się ubrać! “Polskie butiki są słabo wyposażone”
22.01K

Danuta Martyniuk narzeka na to, że w Polsce nie da się ubrać! “Polskie butiki są słabo wyposażone”

Danuta Martyniuk narzeka na to, że w Polsce nie da się ubrać! “Polskie butiki są słabo wyposażone”

Żona Zenka Martyniuka rzadko pokazuje się u jego boku, ale gdy już do tego dojdzie, niemal zawsze jest głośno o jej stylizacjach. Danuta Martyniuk zdradziła, gdzie zaopatruje się w luksusowe ubrania.

Danuta Martyniuk towarzyszyła mężowi na premierze filmu o nim. Podczas pokazów “Zenka” zachwycała stylizacjami. W Białymstoku miała na sobie seksowną sukienkę i długie kozaki.

– “Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie. Moje ulubione buty robi Christian Louboutin” – powiedziała w rozmowie z “Faktem” Martyniuk.

– “Ubolewam, że polskie butiki są słabo wyposażone w te marki. Byłam raz w Vitkacu w Warszawie, ale się rozczarowałam asortymentem. Daleko mu do światowego” – dodała Danuta.

Buty najczęściej kupuje w USA, a drogie torebki w Brukseli. Na premierze “Zenka” w Warszawie miała kuferek Louis Vuitton za 11 tysięcy złotych.

– “Zenkowi podobam się we wszystkim. Czasem się go radzę, którą sukienkę kupić, ale on – jak to facet – mówi, że i ta ładna, i ta ładna, więc muszę kierować się własnym gustem. Bo z pomocy stylistów nie korzystam!” – wyznała.

Źródło: wp

Romantyczne spa dla dwojga
Romantyczne spa dla dwojga
179,00 zł
63 dni
do końca oferty!
Walentynki: romantyczne pakiety spa dla dwojga od 179 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
106
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz