Home Kategorie Poruszające Nazwano go polskim Josefem Fritzlem. Przez 2 lata więził żonę w piwnicy. Pozwalał ją gwałcić za 20 zł.

Nazwano go polskim Josefem Fritzlem. Przez 2 lata więził żonę w piwnicy. Pozwalał ją gwałcić za 20 zł.

To, co wydarzyło się w niewielkiej wiosce koło Pucka, to historia rodem z horrorów. Mariusz Sz. przez 2 lata więził i katował swoją żonę. Znęcał się też nad córeczkami. 21 czerwca 2017 roku usłyszał wyrok 25 lat więzienia.

Zakładał jej na głowę worek, a ręce i nogi przymocowywał do haków. Później zapraszał braci i kolegów, aby ci mogli robić z nią, co zapragną. Brał za to po 20 zł. Karmił ją chlebem ze swoim nasieniem. Kazał gotować dla dzieci obiady, ale nie mogła ich jeść. Kobieta miała prawo tylko zjadać resztki z psiego wiaderka.

To tylko część tego, co Mariusz Sz. zrobił swojej żonie Ewie. Koszmar zaczął się zaraz po ślubie. Para poznała się w 2005 roku. Ona była od niego 10 lat młodsza. Szybko wyszło na jaw, że Mariusz wcale nie jest szarmanckim elegantem, na którego wyglądał.

Zaczęło się od bicia. Po raz pierwszy Ewa dostała od niego tydzień po ślubie. Później zaczął się koszmar. Regularne znęcanie się, zakaz jedzenia i więzienie w ciemnej piwnicy.

– „To jest teraz twój pokój. Masz to na co zasłużyłaś” – tak miał powiedzieć zamykając drzwi więzienia Ewy.

Tam dochodziło do gwałtów. Również zbiorowych. Wszystko na oczach dzieci. Małych córek też nie oszczędzał. Bił je i zaklejał usta taśmą. Molestował je i związywał tak mocno, że sznurki przecinały skórę. Córki opisały wszystko w swoich pamiętnikach. Opisały też to, co spotykało matkę.

– „Ten zły tata zamykał mamę w piwnicy. Mama tam piła i jadła jak pies. Kupę i siku robiła gdzie popadnie, uderzałam mamę pałką w głowę, tak jak tata kazał. Chcieliśmy zabić mamę, żeby była nowa mama” – pisała jedna z nich.

W 2010 roku kobiecie udało się uciec. Mariusz Sz. wypuścił ją z piwnicy pod pretekstem wizyty w urzędzie pracy. Oprawca został zatrzymany, a w listopadzie 2017 roku do sądu trafił akt oskarżenia. Pomogły pamiętniki córek, które babcia, matka Ewy, przyniosła do szkoły.

Wcześniej prokuratura nie widziała powodu, aby oskarżyć zwyrodnialca. Twierdzono, że kobieta zmyśla.

Sąd ostatecznie wymierzył Mariuszowi Sz. największą możliwą karę – 25 lat więzienia. Apelacja wyrok utrzymała. Kobieta była wykorzystywana również przez krewnych męża. Andrzej i Mirian Sz. zostali skazani na 12 i 12,5 roku pozbawienia wolności.

Mariusz Sz. ani razu nie przyznał się do winy. Dowody świadczyły jednak przeciwko niemu.

Źródło: fakt.pl

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
149,99 zł
600,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi za 149,99 zł w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy (zamiast 600 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
42

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz