Home Kategorie Ludzie Dawid Kubacki pokazał jak spędza popołudnie z córeczką. Dziewczynka jest przeurocza!

Dawid Kubacki pokazał jak spędza popołudnie z córeczką. Dziewczynka jest przeurocza!

Jeden z najbardziej utalentowanych polskich skoczków narciarskich – Dawid Kubacki niedawno został ojcem. Jego córeczka Zuzia przyszła na świat podczas Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie.

Polskie szpitale wciąż potrzebują odpowiednich regulacji i nadzoru ministerstwa, a także pieniędzy i szkoleń. Inaczej sytuacja kobiet roniących, których po ogłoszeniu wyroku TK będzie coraz więcej,

– “A po treningu trzeba się zająć dwójką dzieci” – napisał Dawid Kubacki pod zdjęciem, na którym pozuje z córką na rękach i psem. Jak wynika z hashtagów zamieszczonych przez sportowca pod fotografią, jego czworonożny przyjaciel jest zazdrosny o nową członkinię rodziny i także domaga się uwagi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

Fani skoczka dostrzegli, że, na zdjęciu zabrakło jego żony – Marty. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie ona stanęła za obiektywem.

Dawid Kubacki poślubił Martę Majcher w 2019 roku. Para spotykała się przez siedem lat, zanim stanęła na ślubnym kobiercu. Skoczek narciarski poznał swoją wybrankę podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Oświadczył się podczas podróży do Egiptu.

Jak Dawid Kubacki spełnia się w roli męża?

– “Nie ma zbyt wiele czasu na gotowanie, czy sprzątanie. Po treningach zazwyczaj przychodzi zmęczony. To jednak nie zwalnia go od codziennych domowych obowiązków. Dlatego czasami pomaga w sprzątaniu, czy zmywaniu naczyń. Tak to jest jednak utarte, że te obowiązki należą najczęściej do kobiety. Jest za to złotą rączką. Jest świetnym majsterkowiczem, dlatego wszelkie naprawy zostają na jego głowie. Pod tym względem można na nim polegać” – mówiła Marta Kubacka w rozmowie z Onetem.

Źródło: onet

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
72 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Gabinecie Masażu Ogrodowa 19

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz