Home Kategorie Poruszające Mały Nikoś błagał, jednak zwyrodnialec go nie słuchał. Gdy chłopczyk umierał, był cały w siniakach.

Mały Nikoś błagał, jednak zwyrodnialec go nie słuchał. Gdy chłopczyk umierał, był cały w siniakach.

Mały Nikoś błagał, jednak zwyrodnialec go nie słuchał. Gdy chłopczyk umierał, był cały w siniakach.

Serce pęka na samą myśl o tym, ile cierpienia doświadczył w swoim krótkim życiu ten mały chłopiec. Nikoś (†3 l.) był poniżany i potwornie bity. Nie mógł szukać pomocy u matki.

Gdy umierał, był cały siny. Do końca błagał kata o litość, ale jak dowodzą śledczy, Paweł K. (25 l.) ani myślał okazywać jej swojemu pasierbowi. On oraz matka dziecka Agnieszka Sz. (30 l.) stanęli właśnie przed sądem.

Życie Nikosia było gehenną. Dramat 3-latka rozgrywał się w jednym z włocławskich mieszkań. Jak wskazują wyniki sekcji zwłok dziecka, maluszek był wielokrotnie i z dużą siłą bity po całym ciele. Uderzano go ręką albo przedmiotami, które właśnie znalazły się pod ręką oprawcy – drewnianą miarką budowlaną, deską kuchenną… Przerażone dziecko było potrząsane, szarpane, rzucane z wysokości na łóżko. Karą dla 3-latka było stanie z uniesionymi rękami albo unieruchomienie poprzez oklejenie taśmą.  To była jego ponura codzienność. Która ostatecznie doprowadziła do jego śmierci.

Dramat Nikosia wyszedł na jaw 30 lipca 2019 roku. Do ledwo żywego chłopca wezwano lekarza. Matka tłumaczyła, że spadł ze schodów. Obrażenia chłopca były jednak tak ogromne, że lekarz mógł już tylko stwierdzić zgon. Natychmiast powiadomił policję, a opiekunowie maluszka zostali zatrzymani jeszcze tego dnia.

Sąsiedzi zgodnie twierdzą, że w mieszkaniu na okrągło były imprezy albo awantury.

“Zgłaszaliśmy do opieki społecznej i na policję że tam są wieczne balangi, hałasy i awantury. Ona go wyzywała. Tam był burdel, zdechłe koty. Wszystkie pieniądze które mieli wykorzystywali na alkohol. Ona nigdy nie pracowała. Żyli z zasiłków i 500+” – mówią.

Biegli stwierdzili, że Nikoś miał rozległe obrażenia zewnętrzne i wewnętrzne, które wskazywały na długotrwałą przemoc. Paweł K. dostał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Matkę 3-latka oskarżono o to, że dopuściła do znęcania się nad dzieckiem. Sąd wyłączył jawność procesu. Oskarżeni są ściśle chronieni przez policję. Obojgu grozi dożywocie.

Źródło: Fakt

 

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
156 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz