Home Kategorie Życie Wpadka na antenie TVP Info. Widzowie usłyszeli coś czego nie powinni.
15.36K

Wpadka na antenie TVP Info. Widzowie usłyszeli coś czego nie powinni.

Wpadka na antenie TVP Info. Widzowie usłyszeli coś czego nie powinni.

Mniejsze lub większe wpadki są nieodłącznym elementem programów realizowanych na żywo. Ostatnio drobną gafę zaliczyła na antenie reporterka TVP Info.

Karolina Kopijkowska-Harczuk połączyła się ze studiem, aby zrelacjonować pierwszy dzień szczepień nauczycieli. Reporterka nie wiedziała, że w czasie kiedy na ekranie pojawił się już Wojciech Andrusiewicz widzowie cały czas słyszeli jej głos.

Nie ma wątpliwości, że prowadzenie programu na żywo to niesłychanie trudna sztuka, która wymaga nie tylko sporego doświadczenia, ale także wyczucia. Na wizji widać efekty pracy całego zespołu. Czasami jednak drobny błąd jednej z osób, może doprowadzić do poważnej wpadki.

Programy nadawane na żywo rządzą się swoimi prawami. Nie trudno tutaj o mniejsze lub większe wpadki czy gafy, które zdarzają się nawet najbardziej doświadczonym dziennikarzom. Prezenterzy i dziennikarze nie mogą jednak liczyć na to, że nawet drobne pomyłki na wizji przejdą niezauważone. Czujne oczy telewidzów wyłapią każdy ich błąd. Ostatnio na własnej skórze przekonała się o tym reporterka TVP Info. Karolina Kopijkowska-Harczuk połączyła się ze studiem, aby zrelacjonować pierwszy dzień szczepień nauczycieli. Dziennikarka programu informacyjnego musiała jednak przerwać jej wypowiedź, aby wyemitować konferencję prasową Ministerstwa Zdrowia.

– “Trochę ją przekrzyczałam (…) Nie widziałam, czy on już gada, nie gada. W tej masce nic nie widać” – powiedziała myśląc, że mikrofon jest wyłączony.

Całe szczęście wpadka szybko została zauważona, a mikrofon reporterki wyciszony. Nagranie z feralnego wydania programu trafiło jednak do sieci i zostało surowo ocenione przez internautów. Nie wiadomo, czy to reporterka, czy może realizatorzy programu zapomnieli wyłączyć mikrofon. Internauci są jednak zdania, że osoba która jest za tę wpadkę odpowiedzialna powinna zostać zwolniona.

– “Realizator i pani do zwolnienia niestety

Poziom tvp to już takie dno, że tam nic już nie dziwi. Myślę, żeby zamiast 2mld dać im 4mld może poprawią jakość

Oj tam czepiacie się, ciężko jest zrobić profesjonalną telewizje za takie marne fundusze jak 2 mld zł rocznie” – mówili. No cóż wpadki się zdarzają, ale to?

Źródło: Fakt

 

Karnety na zajęcia jogi
Karnety na zajęcia jogi
59,99 zł
105,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Karnety na zajęcia jogi od 59,99 zł w salonie Stan Harmonii w Bydgoszczy (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz