Home Kategorie Poruszające 21-latek brutalnie zgwałcił 82-latkę. Po wszystkim uciekł przez okno.

21-latek brutalnie zgwałcił 82-latkę. Po wszystkim uciekł przez okno.

21-latek brutalnie zgwałcił 82-latkę. Po wszystkim uciekł przez okno.

Brutalnie zgwałcił 82-latkę w jej własnym domu. Sprawcą okazał się 21-letni sąsiad pokrzywdzonej, który próbował uciec pociągiem. Szybko jednak go złapano.

Do brutalnego ataku na 82-letnią kobietę doszło w środę 10 lutego w Modlinie Starym pod Warszawą. Kobieta została napadnięta w swoim własnym domu, okradziona, brutalnie pobita i zgwałcona.

W ciężkim stanie została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim. Jak ustaliła policja, sprawcą był 21-letni sąsiad poszkodowanej. To koszmar co on jej zrobił.

Upewniwszy się, że seniorka została sama w domu, wtargnął w celu dokonania kradzieży. Do włamania doszło w biały dzień. Ogołociwszy mieszkanie z co cenniejszych przedmiotów, 21-latek postanowił wykorzystać seksualnie bezbronną i słabą seniorkę. Przy okazji brutalnie ją pobił. Spłoszył go jednak, jeden z domowników. Mężczyzna salwował się ucieczką przez okno. Próbował dostać się do pociągu.

Tam właśnie doszło do zatrzymania. 21-letni Łukasz W. został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator skierował wniosek do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 21-letni Łukasz W. trafił do aresztu.

Funkcjonariusze dużo chętniej odsyłali do prokuratury, jednak rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga okazała się równie skryta. Poinformowała jedynie w rozmowie z portalem Wirtualny Nowy Dwór, że ze względu na brutalność przestępstwa i dobro śledztwa nie będzie udzielać żadnych informacji. Trudno się dziwić. Charakter zbrodni jest wyjątkowo brutalny.

Źródło: Wirtualny Nowy Dwór

 

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz