Home Kategorie Poruszające 21-latek wtargnął do domu i zgwałcił 82-latkę. Później uciekł przez okno.

21-latek wtargnął do domu i zgwałcił 82-latkę. Później uciekł przez okno.

21-latek wtargnął do domu i zgwałcił 82-latkę. Później uciekł przez okno.

Brutalna napaść na 82-letnią staruszkę miała miejsce 10 lutego w Modlinie Starym niedaleko Warszawy. Kobieta została napadnięta w domu, okradziona, a także brutalnie pobita i zgwałcona.

Do zdarzenia miało dojść w środę w ciągu dnia. 21-letni Łukasz W. wtargnął do mieszkania 82-letniej kobiety prawdopodobnie w celu kradzieży. Staruszka była sama. Sąsiad postanowił wykorzystać seksualnie seniorkę. Dziennikarze ustalili, że Łukasz W. był bardzo brutalny i skatował sąsiadkę. Spłoszył go jeden z domowników. Mężczyzna uciekł przez balkon.

Policjanci natychmiast przystąpili do zatrzymania sprawcy. Niedługo później na pobliskiej stacji kolejowej udało się zatrzymać 21-latka. Mężczyzna chciał uciec pociągiem. Prokuratura postawiła Łukaszowi W. zarzuty i skierowała wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie.

Zaatakowana kobieta w ciężkim stanie trafiła do Szpitala Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policja nadal prowadzi śledztwo w sprawie środowych wydarzeń, jednak ze względu na to, że ta bulwersująca sprawa budzi wyjątkowo silne emocje, nie jest specjalnie wylewna w ujawnianiu szczegółów śledztwa w rozmowach z dziennikarzami.

Funkcjonariusze odsyłają do prokuratury, jednak rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga nie udziela informacji. Przekazała jedynie, że ze względu na brutalność przestępstwa oraz dobro śledztwa niczego nie ujawni.

Źródło: wirtualnynowydwor.pl

Kobieta ma zaledwie 23 lata, ale już 11 dzieci.

Kurs online: Asystent nauczyciela
Kurs online: Asystent nauczyciela
120,00 zł
290,00 zł
36 dni
do końca oferty!
Kurs online: Asystent nauczyciela w przedszkolu z MEN i dyplomem za 120 zł z Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz