Home Kategorie Poruszające Prawdziwa masakra podczas imprezy. Zabił, pokroił i ugotował trzech swoich przyjaciół. Później ich zjadł!

Prawdziwa masakra podczas imprezy. Zabił, pokroił i ugotował trzech swoich przyjaciół. Później ich zjadł!

Prawdziwa masakra podczas imprezy. Zabił, pokroił i ugotował trzech swoich przyjaciół. Później ich zjadł!

Dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia – taką karę usłyszał Rosjanin Edward Selezniew. 51-latek, znany jako “kanibal z Archangielska”. To co zrobił, szokuje.

W piątek, 12 lutego zapadł wyrok dla Edwarda Selezniewa. Pochodzący z Archangielska Edward Selezniew dokonywał zbrodni między marcem 2016 a marcem 2017 roku. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna podczas libacji alkoholowych zabił i zjadł trzech mężczyzn w wieku 59, 43 i 34 lat.

51-latek rozczłonkowywał ciała swoich ofiar, rąbiąc je siekierą i tnąc nożem, a następnie je zjadał. Niektóre części chował do plastikowych torebek lub wyrzucał do zbiorników wodnych w okolicy miasta Archangielsk.

Sprawa wydawała się podejrzana, gdy 51-latek wprowadził się do domu ofiary. Rodzinie kolegi wyznał, że ten wyjechał do innego miasta w poszukiwaniu pracy. To samo mówił też policji, która wszczęła poszukiwania ofiary.

Dopiero po przeszukaniu jego domu okazało się, że mężczyzna skłamał. Policjanci znaleźli tam rozczłonkowane ciała ofiar. Część z nich nie nadawała się nawet do identyfikacji. To co zrobił, jest naprawdę chore i obrzydliwe.

Źródło: Fakt

eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
49,00 zł
42 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. transportu i spedycji w firmie za 49 zł i więcej w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz