Home Kategorie Ludzie Katarzyna Dowbor w żałobie. Opublikowała czarno-białe zdjęcie. Do końca wszyscy mieli nadzieję…

Katarzyna Dowbor w żałobie. Opublikowała czarno-białe zdjęcie. Do końca wszyscy mieli nadzieję…

Katarzyna Dowbor w żałobie. Opublikowała czarno-białe zdjęcie. Do końca wszyscy mieli nadzieję…

Katarzyna Dowbor pożegnała na Instagramie zmarłego pana Wojciecha, bohatera jednego z odcinków Nasz Nowy Dom. Mężczyzna od kilku lat poważnie chorował.

Życie nie oszczędzało rodziny pana Wojciecha. Mężczyzna nie miał dwóch nóg, które amputowano przez miażdżycę. Był też po kilku zawałach i miał wszczepiony rozrusznik serca.

Pan Wojciech był mężem Renaty i ojcem kilkuletniej Ani. Cała rodzina mieszkała w domu, który wcześniej należał do rodziców mężczyzny. Warunki tam panujące nie pozwalały na normalne życie. Ekipa Polsatu wzięła się więc do roboty.

Ogromnym problemem była łazienka, która nie była przystosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej. W budynku była też bardzo stara kuchnia kaflowa, która stwarzała prawdziwe zagrożenie pożarowe i mogła poważnie nadymić w domu.

Pan Wojciech był niezwykle wytrwały. Pomimo problemów ze zdrowiem, cały czas starał się pomagać rodzinie. Niestety teraz Katarzyna Dowbor podzieliła się smutnymi wieściami.

Na swoim Instagramie wstawiła czarno-białe zdjęcie rodziny pana Wojciecha. Mężczyzna nie dawno zmarł.

– „Drodzy, niestety mam dla was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu “Nasz Nowy Dom”. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę… córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani…” – czytamy we wzruszającym poście.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z kondolencjami i słowami wsparcia dla rodziny.

– „Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamiętam, jak pan Wojtek cieszył się z remontu i jak bardzo mu ułatwił codzienne czynności. Dobrze, że spotkało go i jego rodzinę to szczęście, że zrobiliście remont jego domu” – czytamy w komentarzach.

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
34 dni
do końca oferty!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty (od 7,90zł) z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
49
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz