Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski przewiduje kolejną tragedię. Wstrząsająca wizja!

Krzysztof Jackowski przewiduje kolejną tragedię. Wstrząsająca wizja!

Krzysztof Jackowski przewiduje kolejną tragedię. Wstrząsająca wizja!

Krzysztof Jackowski (57 l.)  opowiedział w sieci o najnowszej wizji, która ma się ziścić już niedługo. Jasnowidz z Człuchowa wprost mówi o strzelaninie i dymisji rządu!

W ostatnich dniach Krzysztof Jackowski doświadczał niepokojących wizji, którymi musiał podzielić się z internautami. Jasnowidz wyznał, że jego zdaniem dojdzie niedługo do strzelaniny podczas ważnej uroczystości.

Te tragiczne wydarzenia mają wpłynąć na cały kraj oraz polityków. Niestety, obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami wróżbita nie jest w stanie powiedzieć, w jaki kraju dojdzie do tych wydarzeń.

W swoim filmie na YouTubie Jackowski wyznał, że próbował pozbyć się tej natrętnej myśli, ale ona wciąż wracała, dlatego zdecydował się podzielić z nią ze światem.

– “Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat. Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej” – mówi Jackowski w najnowszym filmiku.

– “Ale jak to odrzuciłem, to drugi raz to do mnie przyszło. Musi coś w tym być. Coraz częściej, jak wykonuje wizje na temat tego roku, przychodzi do mnie takie poczucie dotyczące państw bez sterów, bezprawie. W niektórych państwach z dnia na dzień się okaże, że polityka znika, jakby politycy będą oddawać władze. W naszym kraju też nas to czeka. Ale to nie tylko w Polsce (…)” – wyznał jasnowidz z Człuchowa.

Miejmy nadzieję, że tragiczna przepowiednia się nie spełni. Wizje Krzysztofa często się sprawdzają, jednak często też się myli. Dlatego też mam szczerą nadzieje, że tak będzie również i tym razem. W końcu, to naprawdę przerażająca wizja.

Źródło: Youtube

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
39 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz