Home Kategorie Ludzie Daria ma 14-lat i spodziewa się drugiego dziecka. Tym razem ojcem jest 30-letni znajomy dziewczynki?

Daria ma 14-lat i spodziewa się drugiego dziecka. Tym razem ojcem jest 30-letni znajomy dziewczynki?

14-letnia Daria Sudnisznikowa z Rosji jest drugi raz w ciąży. O dziewczynie zrobiło się głośno rok temu. Wtedy przekonywała, że zaszła w ciążę ze swoim 10-letnim kolegą Iwanem. Jak się jednak okazało, została zgwałcona przez ucznia liceum.

14-letnia Daria na swoim Instagramie poinformowała, że spodziewa się drugie dziecka. Ojcem pierwszego okazał się być kilka lat starszy Stepan. Nastolatka przyznała w końcu, że została przez niego zgwałcona. Ojcostwo potwierdziły badania DNA.

– „W moich oczach wszystko było czarne, gdy położono mi dziecko na brzuchu. A potem zemdlałam. To trwało około 3 godzin, ocknęłam się po podstawieniu mi pod nos soli trzeźwiących. Zabrali mnie do mojej sali, nie mogłam ustać, w głowie wciąż mi się kręciło. Chciało mi się pić, ale bałam się, że zwymiotuję. Potem poszłam spać. Dla tego szczęścia, jakim jest dziecko, warto było znosić cały ten ból” – pisała kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych.

Teraz nastolatka znowu zszokowała ludzi na całym świecie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z informacją, że spodziewa się drugiego dziecka. Ujawniła, że ojcem będzie jej 30-letni znajomy. Póki co nie są znane żadne szczegóły.

14-latka jest sławna e mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 150 tys. osób.

– „Gdybyście tylko wiedzieli, co naprawdę dzieje się w moim życiu… Jestem okropnie zmęczona, ponieważ w rodzinie tylko ja zarabiam. Do tego cały czas siedzę z Emi. Wszyscy uwielbiają oceniać kogoś, nawet nie wiedząc, co się z tym człowiekiem dzieje” – relacjonowała jakiś czas temu na Instagramie 14-letnia Daria.

Źródło: The Sun

Wyrzucił noworodka do śmietnika. Wtedy pojawił się ten pies i stało się coś… niezwykłego!

Mezoterapia igłowa okolic oczu
Mezoterapia igłowa okolic oczu
79,00 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mezoterapia igłowa okolic oczu od 59 zł w Cosmetologica

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz