Home Kategorie Ludzie Koszmar w domu Pawła Kukiza. „Myślałem, że zabiję!”

Koszmar w domu Pawła Kukiza. „Myślałem, że zabiję!”

Koszmar w domu Pawła Kukiza. „Myślałem, że zabiję!”

Paweł Kukiz jest nie tylko wokalistą i założycielem ruchu Kukiz’15, ale i ogromnym wielbicielem zwierząt. Posiada kilka psów i dwa koty, które swoim zachowaniem potrafia wyprowadzić go z równowagi.

Paweł Kukiz na swoim profilu podzielił się z fanami historią swoich pupili, które mają rozterki miłosne. Mimo iż mowa tutaj o walentynkach, Kukiz pisze o prawdziwym horrorze.

– „W domu mam horror…. Zeena, dziewczynka, czarny owczarek ma “te dni”…. Oprócz Zeenki w domu 3 psy… Chłopcy… Dramat… Gośka na rano do szkoły a ja muszę opanować sytuację… Straszne… Dwa yorki też zakochane….” – napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz żali się, że owczarek zniszczył mu pół studia i pogryzł wszystko, co tylko się dało. Polityk z uśmiechem przyznał, że szalone wyczyny jego zwierzaków przypominają mu czasy młodości.

– „Owczarek Drako w szale…. Rozwalił mi pół studia w którym zamknąłem go na noc, bo mróz…. Walentynki totalne…. Łbem w szybę walił, pogryzł wszystko co możliwe… Myślałem, że zabiję jak rano tam wszedłem ale przypomniała mi się młodość” – dodał polityk.

 

Daria ma 14-lat i spodziewa się drugiego dziecka. Tym razem ojcem jest 30-letni znajomy dziewczynki?

Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
39,00 zł
99,00 zł
66 dni
do końca oferty!
Język angielski: interaktywny kurs online Diki Angielski  z certyfikatem – 6 miesięcy nauki za 39 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz