Home Kategorie Ludzie Syn Zenka Martyniuka znowu ma problemy z prawem. Oburzony opublikował wulgarny wpis przeciwko policji.
9.59K

Syn Zenka Martyniuka znowu ma problemy z prawem. Oburzony opublikował wulgarny wpis przeciwko policji.

Syn Zenka Martyniuka znowu ma problemy z prawem. Oburzony opublikował wulgarny wpis przeciwko policji.

Daniel Martyniuk znowu ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka nieraz pokazywał rogi. Tym razem miał nieprzyjemny incydent z policją.

Daniel Martyniuk ma za sobą kilka ciężkich miesięcy. Najpierw trafił do aresztu po tym, jak prowadził auto po odebraniu mu prawa jazdy, a później dostał grzywnę za nieprzestrzeganie kwarantanny. Syn króla disco polo był też wyrzucony z jednego z warszawskich sklepów i barów, o czym oczywiście nie omieszkał poinformować w swoich social mediach.

W minione lato Daniel po raz kolejny staną przed sądem, tym razem za posiadanie narkotyków. Został skazany na 5 miesięcy ograniczenia wolności, a także 20 godzin prac społecznych.

Ostatnio Daniel Martyniuk miał nieprzyjemną sytuację z policjantami, o czym informował na swoim Instagramie. Na InstaStory opublikował tajemniczą grafikę, na której zamieścił wulgarny slogan skierowany przeciwko policji.

– „Tak po polsku, HWDP”

Później udostępnił fragment mandatu, który otrzymał. Okrasił go serią kciuków w dół. Martyniuk nie wyjaśnił za cod ostał mandat, ale ewidentnie nie spodobała mu się decyzja funkcjonariuszy o jego ukaraniu.

Źródło: instagram.com

Kursy językowe online
Kursy językowe online
29,00 zł
87,00 zł
34 dni
do końca oferty!
Kursy językowe online od 29 zł: 3-miesięczny dostęp do nauki wszystkich języków obcych i więcej opcji na Lerni

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz