Home Kategorie Zdrowie PILNE! Para nowożeńców bawiła się na Krupówkach. Mogą być zakażeni koronawirusem.
9.43K

PILNE! Para nowożeńców bawiła się na Krupówkach. Mogą być zakażeni koronawirusem.

PILNE! Para nowożeńców bawiła się na Krupówkach. Mogą być zakażeni koronawirusem.

Miniony weekend w Zakopanem to tłumy bawiących się turystów na Krupówkach i kilkaset interwencji policji. Minister zdrowia ostrzegał, iż takie zachowania mogą przyczynić się do rozprzestrzeniania wirus.

W mediach pojawiły się informacje, że wśród bawiących się na Krupówkach była para nowożeńców, którzy prawdopodobnie byli zakażeni koronawirusem.

W związku z poluzowaniem obostrzeń do Zakopanego zjechały setki turystów z całego kraju. Oprócz tego nałożyły się walentynki oraz konkurs skoków narciarskich. Od piątku do niedzieli policja interweniowała 300 razy.

Po sobotnich zawodach skoków na Krupówkach pojawiło się kilka tysięcy osób. W internecie pełno jest zdjęć i filmów, na których widać bawiący się tłum, często bez maseczek i nieprzestrzegających reżimu sanitarnego.

Minister Zdrowia w trakcie konferencji prasowej odniósł się m.in. do wydarzeń w Zakopanem.

– „Każdy z nas, kto widział zdjęcia, nagłówki czy filmiki chyba łapał się za głowę przestraszony tym, jakie mogą być konsekwencje” – wskazał.

Wirtualna Polska informuje, że rozmawiali z jednym z zakopiańskich fotografów. Jak miał powiedzieć, w sobotniej imprezie na Krupówkach brali udział nowożeńcy, którzy prawdopodobnie są zakażeni.

– „Przyjechali w podróż poślubną. W sobotę byli w tłumie na Krupówkach, a w niedzielę już źle się poczuli. Brat jednego ze współmałżonków już w niedzielę miał pozytywny wynik testu. Państwo młodzi wyjechali z Zakopanego, odwołując sesję zdjęciową i dalszy pobyt” – powiedział fotograf.

– „Nie znam dalszych losów tej pary, ale mówię to tak ku przestrodze. W ten weekend wielu turystów zachowywało się, jakby spuszczono ich z jakiejś smyczy” – dodał fotograf w rozmowie z WP.

Źródło: wp.pl

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
89,99 zł
63 dni
do końca oferty!
Mezoterapia igłowa skóry głowy lub twarzy od 89,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz