Home Kategorie Ludzie Uczestniczka Miss Generation znów wypowiada się o „Gwiazdorze TVP”. „Zaspokoił swoje seksualne żądze”.

Uczestniczka Miss Generation znów wypowiada się o „Gwiazdorze TVP”. „Zaspokoił swoje seksualne żądze”.

Uczestniczka Miss Generation znów wypowiada się o „Gwiazdorze TVP”. „Zaspokoił swoje seksualne żądze”.

Kobieta, którą miał wykorzystać „gwiazdor TVP” podczas Miss Generation 2020, zabrała głos. W wywiadzie dla „Twojego Imperium” była modelka, która woli pozostać anonimowa, rozwinęła wersję wydarzeń.

Wcześniej była modelka udzieliła wywiadu w programie „Uwaga! TVN”. Jak przekonywała, ma nagrania potwierdzające, że między nią a gwiazdorem TVP doszło do zbliżenia seksualnego, na które nie wyraziła zgody. Od tego czasu sytuacja zaczęła bardzo mocno się rozwijać.

Już po programie „Uwaga!” Jarosław Jakimowicz utrzymywał, że jest niewinny. W rozmowie z „Twoim Imperium” kobieta pod pseudonimem Shoira stwierdziła, że nigdy nie użyła słowa „gwałt”. Nie wycofała się jednak ze swoich słów na temat zachowania Jakimowicza.

– „Twierdzi, że zachowywałam się jak paranoiczka, że na Dworcu Centralnym w Warszawie próbowałam popchnąć czy zabić choreografa. Nikogo nie popchnęłam ani nie chciałam zabić. On wymyśla te kłamstwa na podstawie tego, co usłyszał od ekipy Miss Generation” – powiedziała kobieta.

Jak stwierdziła, nie wiedziała, że Jarosław Jakimowicz jest znanym aktorem. Miała dowiedzieć się tego dopiero od przesłuchujących ją policjantów, którym pokazała jego zdjęcie.

– „Powiedzieli mi, że Jarosław Jakimowicz jest aktorem, a nie członkiem polskiej mafii. Wybuchnęli śmiechem, gdy pokazałam im jego zdjęcia” – relacjonowała.

– „Nigdy nie użyłam słowa gwałt. Ale w szpitalu byłam przesłuchiwana przez policjantów. To oni doszli do wniosku, że to historia molestowania seksualnego/gwałtu” – opowiedziała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Dodała, że całe przeżycie było dla niej upokarzające.

– „Powiedz, jakbyś się czuła, gdyby on uprawiał z tobą seks, którego nie chciałaś lub nie byłaś na to gotowa? I jeszcze po tym, jak się ze mną „kochał”, powiedział mi, że nie byłam dobra w łóżku. Zaniemówiłam, byłam w szoku” – pytała retorycznie.

– „Wie o wszystkim, wie, jakie błędy popełnił, gdy byłam w jego pokoju tamtej nocy. I rozumiem, że próbuje teraz zaprzeczać, bo wychodzi na jaw cała prawda. Wiem, że będzie zaprzeczał wielu moim faktom i wymyślał kłamstwa na mój temat, ale nigdy nie będzie w stanie okłamać sam siebie!” – powiedziała.

Źródło: Twoje Imperium

 

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
399,00 zł
Oferta zakończona!
Rezonans magnetyczny głowy za 399 zł i więcej opcji w gabinetach TOMMA Diagnostyka Obrazowa – 21 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz