Home Kategorie Ludzie Uczestniczka Miss Generation znów wypowiada się o “Gwiazdorze TVP”. “Zaspokoił swoje seksualne żądze”.

Uczestniczka Miss Generation znów wypowiada się o “Gwiazdorze TVP”. “Zaspokoił swoje seksualne żądze”.

Uczestniczka Miss Generation znów wypowiada się o “Gwiazdorze TVP”. “Zaspokoił swoje seksualne żądze”.

Kobieta, którą miał wykorzystać “gwiazdor TVP” podczas Miss Generation 2020, zabrała głos. W wywiadzie dla “Twojego Imperium” była modelka, która woli pozostać anonimowa, rozwinęła wersję wydarzeń.

Wcześniej była modelka udzieliła wywiadu w programie “Uwaga! TVN”. Jak przekonywała, ma nagrania potwierdzające, że między nią a gwiazdorem TVP doszło do zbliżenia seksualnego, na które nie wyraziła zgody. Od tego czasu sytuacja zaczęła bardzo mocno się rozwijać.

Już po programie “Uwaga!” Jarosław Jakimowicz utrzymywał, że jest niewinny. W rozmowie z “Twoim Imperium” kobieta pod pseudonimem Shoira stwierdziła, że nigdy nie użyła słowa “gwałt”. Nie wycofała się jednak ze swoich słów na temat zachowania Jakimowicza.

– “Twierdzi, że zachowywałam się jak paranoiczka, że na Dworcu Centralnym w Warszawie próbowałam popchnąć czy zabić choreografa. Nikogo nie popchnęłam ani nie chciałam zabić. On wymyśla te kłamstwa na podstawie tego, co usłyszał od ekipy Miss Generation” – powiedziała kobieta.

Jak stwierdziła, nie wiedziała, że Jarosław Jakimowicz jest znanym aktorem. Miała dowiedzieć się tego dopiero od przesłuchujących ją policjantów, którym pokazała jego zdjęcie.

– “Powiedzieli mi, że Jarosław Jakimowicz jest aktorem, a nie członkiem polskiej mafii. Wybuchnęli śmiechem, gdy pokazałam im jego zdjęcia” – relacjonowała.

– “Nigdy nie użyłam słowa gwałt. Ale w szpitalu byłam przesłuchiwana przez policjantów. To oni doszli do wniosku, że to historia molestowania seksualnego/gwałtu” – opowiedziała w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Dodała, że całe przeżycie było dla niej upokarzające.

– “Powiedz, jakbyś się czuła, gdyby on uprawiał z tobą seks, którego nie chciałaś lub nie byłaś na to gotowa? I jeszcze po tym, jak się ze mną “kochał”, powiedział mi, że nie byłam dobra w łóżku. Zaniemówiłam, byłam w szoku” – pytała retorycznie.

– “Wie o wszystkim, wie, jakie błędy popełnił, gdy byłam w jego pokoju tamtej nocy. I rozumiem, że próbuje teraz zaprzeczać, bo wychodzi na jaw cała prawda. Wiem, że będzie zaprzeczał wielu moim faktom i wymyślał kłamstwa na mój temat, ale nigdy nie będzie w stanie okłamać sam siebie!” – powiedziała.

Źródło: Twoje Imperium

 

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
34 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz