Home Kategorie Ludzie Mąż zostawił Dodę i się wyprowadził? Piosenkarka zaczęła pić… Szokujące doniesienia.
34.33K

Mąż zostawił Dodę i się wyprowadził? Piosenkarka zaczęła pić… Szokujące doniesienia.

Mąż zostawił Dodę i się wyprowadził? Piosenkarka zaczęła pić… Szokujące doniesienia.

Doda i Emil Stępień wzięli ślub prawie trzy lata temu. Była to wielka tajemnica dla mediów. Wiadomość o tym, że znowu stanęła na ślubnym kobiercu była też zaskoczeniem dla wielu jej fanów.

Jednakże najnowsze doniesienia sugerują, że jest to koniec sielanki w małżeństwie. Mąż miał zostawić Dodę, a zdjęcia, które opublikowała celebrytka, zdają się to potwierdzać.

Doda spędza samotne wakacje w ciepłych krajach. Piosenkarka dzieli się w sieci zdjęciami, które potwierdzają, że nie spędzała ani Walentynek, ani swoich urodzin wraz z mężem. Fani zauważyli też, że Doda, która publicznie oświadczyła, że zrezygnowała z alkoholu, znowu go pije. W ostatnim wpisie poinformowała o shotach tequilli, które przestała już liczyć. W walentynkowym poście napisała też o złamanych serach.

– „Co tydzień mieszkam w innym miejscu w Meksyku. Na ten moment wyjazd można podsumować: 4 przeprowadzki, 17 bikini, 134608754226 ugryzień komarów w bungalowie, shoty tequili – przestałam liczyć. Jutro walentynki, więc może tyle, ile złamanych serc” – napisała Doda.

Do mediów trafiły doniesienia, według których Doda rozstała się z mężem. Emil Stępień miał ją opuścić i wyprowadzić się ze wspólnego domu, gdy Dorota przebywała na poprzednich wakacjach. Podobno są w separacji.

Doda i Stępień pracują wspólnie przy produkcji filmu. Osoba, która pracuje z nimi na planie, zdradziła tygodnikowi Rewia szczegóły ich relacji.

– „Podobno Emil wyprowadził się z mieszkania Doroty i są teraz w separacji. Podczas zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju”, który oboje produkują, zachowywali się wobec siebie chłodno. W ogóle nie okazywali sobie uczuć” – powiedziała tygodnikowi osoba z produkcji filmu.

Źródło: Rewia

 

Z ostatniej chwili! Beata Tadla w tajemnicy wzięła ślub. Nie uwierzycie, kto jest mężem!

Zamrażanie tkanki tłuszczowej
Zamrażanie tkanki tłuszczowej
139,99 zł
360,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zamrażanie tkanki tłuszczowej na wybranej partii ciała od 139,99 zł w instytucie Cattleya

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz