Home Kategorie Ludzie Mąż zostawił Dodę i się wyprowadził? Piosenkarka zaczęła pić… Szokujące doniesienia.
34.27K

Mąż zostawił Dodę i się wyprowadził? Piosenkarka zaczęła pić… Szokujące doniesienia.

Mąż zostawił Dodę i się wyprowadził? Piosenkarka zaczęła pić… Szokujące doniesienia.

Doda i Emil Stępień wzięli ślub prawie trzy lata temu. Była to wielka tajemnica dla mediów. Wiadomość o tym, że znowu stanęła na ślubnym kobiercu była też zaskoczeniem dla wielu jej fanów.

Jednakże najnowsze doniesienia sugerują, że jest to koniec sielanki w małżeństwie. Mąż miał zostawić Dodę, a zdjęcia, które opublikowała celebrytka, zdają się to potwierdzać.

Doda spędza samotne wakacje w ciepłych krajach. Piosenkarka dzieli się w sieci zdjęciami, które potwierdzają, że nie spędzała ani Walentynek, ani swoich urodzin wraz z mężem. Fani zauważyli też, że Doda, która publicznie oświadczyła, że zrezygnowała z alkoholu, znowu go pije. W ostatnim wpisie poinformowała o shotach tequilli, które przestała już liczyć. W walentynkowym poście napisała też o złamanych serach.

– „Co tydzień mieszkam w innym miejscu w Meksyku. Na ten moment wyjazd można podsumować: 4 przeprowadzki, 17 bikini, 134608754226 ugryzień komarów w bungalowie, shoty tequili – przestałam liczyć. Jutro walentynki, więc może tyle, ile złamanych serc” – napisała Doda.

Do mediów trafiły doniesienia, według których Doda rozstała się z mężem. Emil Stępień miał ją opuścić i wyprowadzić się ze wspólnego domu, gdy Dorota przebywała na poprzednich wakacjach. Podobno są w separacji.

Doda i Stępień pracują wspólnie przy produkcji filmu. Osoba, która pracuje z nimi na planie, zdradziła tygodnikowi Rewia szczegóły ich relacji.

– „Podobno Emil wyprowadził się z mieszkania Doroty i są teraz w separacji. Podczas zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju”, który oboje produkują, zachowywali się wobec siebie chłodno. W ogóle nie okazywali sobie uczuć” – powiedziała tygodnikowi osoba z produkcji filmu.

Źródło: Rewia

 

Z ostatniej chwili! Beata Tadla w tajemnicy wzięła ślub. Nie uwierzycie, kto jest mężem!

Pakiet day spa dla 1 osoby
Pakiet day spa dla 1 osoby
149,99 zł
350,00 zł
42 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa dla 1 osoby na twarz i ciało za 149,99 zł w Hotelu Zimnik

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz