Home Kategorie Poruszające Koszmar dzieci w gabinecie dentystycznym. Były bite, popychane i straszone strzykawką.

Koszmar dzieci w gabinecie dentystycznym. Były bite, popychane i straszone strzykawką.

Koszmar dzieci w gabinecie dentystycznym. Były bite, popychane i straszone strzykawką.

Dla wielu osób wizyta w gabinecie dentystycznym to niemały stres. Małe dzieci przeżywają to o wiele bardziej. Kiedy tylko przekroczą próg gabinetu płaczą i boją się.

W Równem na Ukrainie wizytę miała 8-letnia dziewczynka. To był dla niej koszmar. W sieci pojawiło się przerażające nagranie.

Do sieci wyciekło nagranie, na którym widzimy, jak dentystka przytrzymuje chłopca szamoczącego i wyrywającego się na fotelu. Dziecko z całej siły uderza w pewnym momencie o fotel.

Na innym nagraniu widzimy, jak kobieta potrząsa ośmiolatką, dusi ją, a na koniec grozi strzykawką. Po wszystkim okazało się, że dziecko miało… ropną ranę wargi.

Kilka dni temu lokalne organy ścigania poinformowały o rozpoczęciu śledztwa w sprawie nieodpowiedniego wykonywania obowiązków przez panią stomatolog. Policja w komunikacie dodała, że lekarz prawdopodobnie skrzywdziła więcej dzieci, bo zgłosiła się do nich mieszkanka Kostopolu, której córka skarżyła się, że dentystka ją biła.

Portal Rivne News dodał, że na kobietę skarżono się też w poprzednim miejscu pracy. Nagrania udostępniła na prośbę adwokata klinika, z której wcześniej była zwolniona lekarka. Dentystka straciła wówczas pracę w związku ze skargami rodziców, którzy skarżyli się, że kobieta jest sadystką i znęca się nad ich dziećmi.

Źródło: PAP, Twitter

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
42 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz