Home Kategorie Poruszające Zabiła z zimną krwią dwie małe córeczki. Wyrok Sądu szokuje.

Zabiła z zimną krwią dwie małe córeczki. Wyrok Sądu szokuje.

Zabiła z zimną krwią dwie małe córeczki. Wyrok Sądu szokuje.

Ta bulwersująca sprawa ciągnie się już od ponad 3 lat. Pod koniec stycznia 2018 roku Natalia W. zamordowała swoje dwie małe córeczki. Gdy dźgała bez opamiętania starszą Emilkę, ta błagała o życie.

23 stycznia 2018 r. Natalia W. (obecnie 36 l.) z Lubina na Dolnym Śląsku dokonała zbrodni, która wstrząsnęła całą Polską. Gdy została sama z córeczkami: Emilią (†12 l.) i Laurą (†13 mies.) poszła do kuchni po nóż, a potem rzuciła się z nim na swoje rodzone dzieci. Dźgała bez opamiętania! Emilce zadała 50 ciosów nożem, podczas gdy dziewczynka uspokajała matkę, że “wszystko będzie dobrze” i błagała, by przestała ją krzywdzić. W końcu zakrwawiona dziewczynka upadła nieprzytomna na podłogę i wykrwawiła się.

Wtedy morderczyni podeszła do łóżeczka w którym spała 13-miesięczna Laura. Zakrwawionym nożem zaczęła w opętańczym szale dźgać bezbronne dziecko. Zadała cztery ciosy nożem, a na koniec poderżnęła niemowlęciu gardło. Biegli nie mieli żadnych wątpliwości: wszystko robiła tak, by zabić dzieci. Gdy upewniła się, że je nie żyje, próbowała popełnić samobójstwo. Krwawą masakrę w domu odkrył partner kobiety, który wrócił z pracy nad ranem.

11 grudnia 2018 r. sąd w Legnicy skazał Natalię W. na dożywocie z możliwością ubiegania się o zwolnienie po 30 latach. Uznano, że nie ma żadnych okoliczności łagodzących dla tej bezwzględnej morderczyni. Ta jednak złożyła apelację od wyroku. Sprawę ponownie zbadał sąd apelacyjny i… obniżył karę! Z dożywocia na 25 lat więzienia z możliwością wcześniejszego zwolnienia za dobre sprawowanie po 20 latach odsiadki. Zapewne w tym momencie pojawia się u was pytanie, skąd ta zmiana?

Stwierdzono, że w sprawie są okoliczności łagodzące, tj. jak np. trudne dzieciństwo oskarżonej, konflikt z partnerem, czy nieznaczne ograniczenie poczytalności w chwili gdy zabijała swoje dzieci. To, że Natalia W. tłumaczyła niewyobrażalną zbrodnię “poczuciem zaniedbywania” przez partnera, Wojciecha Ż., uznano również za okoliczność łagodzącą. To chore, to nie są żadne okoliczności łagodzące, dla normalnego człowieka.

Prokurator Generalny uznał, że wymierzona przez Sąd Apelacyjny we Wrocławiu kara jest rażąco niewspółmierna do bardzo wysokiego stopnia winy i społecznej szkodliwości czynów przypisanych oskarżonej, a tym samym niesprawiedliwa i wniósł w tej sprawie kasację. Myślicie, że Prokuratura Generalna ma tutaj rację?

– “Działanie oskarżonej cechuje bowiem najwyższy stopień winy. Dokonując tego okrutnego czynu godziła w dobra o najwyższej wartości. Co więcej działała ona bez wyraźnego motywu, a jedynie kierowała się złością wobec partnera, którą przeniosła następnie na swoje córki, pomimo tego, że to właśnie im powinna zapewnić opiekę i ochronę” – czytamy w komunikacie Prokuratury Krajowej.

Źródło: Fakt

Daria ma 14-lat i spodziewa się drugiego dziecka. Tym razem ojcem jest 30-letni znajomy dziewczynki?

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
153 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz