Home Kategorie Ludzie Nie żyje znany dziennikarz. Miał zaledwie 36 lat.

Nie żyje znany dziennikarz. Miał zaledwie 36 lat.

Nie żyje znany dziennikarz. Miał zaledwie 36 lat.

Bardzo smutna wiadomość z Małopolski. Nie żyje 36-letni dziennikarz Szymon Chabior – założyciel lokalnego portalu informacyjnego oswiecimskie24.pl.. Zmarł nagle.

Szymon Chabior był znanym w Oświęcimiu i okolicach dziennikarzem. Relacjonował ważne wydarzenia, które miały miejsce na terenie powiatu oświęcimskiego. Mieszkańcy cenili go za to, że z pasją i zaangażowaniem wykonywał swoją pracę. Teraz nie mogą pogodzić się z jego nagłym odejściem.

– “Kreatywny z pomysłami i planami na przyszłość” – tak wspominają zmarłego Szymona Chabiora redaktorzy portalu oswiecimskie24.pl, który działa w regionie od 2005 roku.

– “Szymon Chabior miał 36 lat, był założycielem, wydawcą i redaktorem naczelnym naszego portalu. Zmarł nagle, pozostawiając pustkę w naszych sercach i redakcji” – piszą współpracownicy zmarłego dziennikarza. Członkowie lokalnej redakcji przekazali także wyrazy współczucia jego rodzicom i i siostrom oraz wszystkim zaprzyjaźnionym dziennikarzom i współpracownikom.

– “Odszedł Szymon Chabior, mój znajomy od zawsze jak to bywa z sąsiadami, młodszy kolega z rodzinnej miejscowości, redaktor portali internetowych. Człowiek, którego wszędzie było pełno. Szymon, strasznie smutno!” – napisał ks. Kazimierz Sowa.

– “W Oświęcimiu Szymon był dobrze znany. Wszędzie go było pełno, zaangażowany w wiele inicjatyw. Był dziennikarzem, przedsiębiorcą i pełnym energii gościem. Prywatnie, to miłośnik dobrej kuchni, najlepiej przygotowanej przez siebie. Dla mnie Szymon był także sąsiadem, którego znałem od „małego”” – napisał poseł KO Marek Sowa.

Źródło: Facebook

Pakiet day spa dla 1 osoby
Pakiet day spa dla 1 osoby
149,99 zł
350,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa dla 1 osoby na twarz i ciało za 149,99 zł w Hotelu Zimnik

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz