Home Kategorie Ludzie Kinga Rusin w mocnych słowach o byłych kolegach. „Szczucie, propaganda, kłamstwo…”

Kinga Rusin w mocnych słowach o byłych kolegach. „Szczucie, propaganda, kłamstwo…”

Kinga Rusin w mocnych słowach o byłych kolegach. „Szczucie, propaganda, kłamstwo…”

Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk dołączyli do ekipy programu „Dance, dance, dance”. Już niedługo zasiądą w fotelach jako jury trzeciej edycji tanecznego show Telewizji Polskiej.

Kindze Rusin nie podoba się decyzja byłego kolegi z TVN. Celebrytka dała wyraz swojej frustracji w social mediach.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Anna Mucha i Robert Kupisz, którzy oceniali występy uczestników ostatniej edycji „Dance, dance, dance” nie pojawią się w nowym sezonie programu. Ich miejsca zajmą Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, który swoją przygodę jurorską rozpoczął w TVN-ie.

Kinga Rusin zareagowała bardzo ostro na wieści o nowej pracy tancerza. Wieloletnia prowadząca „You Can Dance – Po prostu tańcz”, w którym jurorem był Agustin, udostępniła na swoim profilu wspólne zdjęcie z choreografem. Prezenterka zaczęła swój wywód od sarkazmu skierowanego w stronę nowych współpracowników TVP.

– „Uff… podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z tvp info i „dziennikarzy” Wiadomości, pracujących w tej samej co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa – i tego całego syfu, bo są w tvp „tylko dla rozrywki”. Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli.”

Później Rusin wprost napisała, co sądzi o tym transferze.

– „To żart, jakby ktoś nie zrozumiał… Nie ma i nie będzie takich deklaracji ze strony gwiazd TVP. Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc, drogie dzieci, lekcja na dziś prosto „z podręcznika ministra Czarnka”: rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie – bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze!”

Na końcu wpisu Rusin zwróciła się bezpośrednio do gwiazd TVP oraz byłego kolegi z pracy.

– „Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny…”

Celebrytka w ten sposób skomentowała fakt, że w jednym z ostatnich wydań Wiadomości, program informacyjny witał specjalnym materiałem „Wizjonera tańca w Telewizji Polskiej”. Michał Adamczyk powiedział na antenie:

– „Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji. W jury zasiądzie obok Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej. Zapowiadają się wielkie emocje.”

Kinga Rusin wyjechała z Polski. Nie uwierzycie, gdzie teraz mieszka.

Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
59,00 zł
33 dni
do końca oferty!
Kurs online: Manager Marketingu i Reklamy w Sieci z zaświadczeniem MEN za 59 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz