Home Wideo Wszedł w kadr reporterce w Zakopanem i rzucił wulgaryzmem pod adresem PiS. Nagranie bije rekordy popularności.

Wszedł w kadr reporterce w Zakopanem i rzucił wulgaryzmem pod adresem PiS. Nagranie bije rekordy popularności.

Wszedł w kadr reporterce w Zakopanem i rzucił wulgaryzmem pod adresem PiS. Nagranie bije rekordy popularności.

Takiego wejścia reporterka Polsat News z pewnością się nie spodziewała. Tuż po tym, jak pojawiła się na wizji pewien przechodzień postanowił powiedzieć, co myśli na temat partii rządzącej.

W Polsat News emitowano materiał na temat turystów, którzy tłumnie przybyli do Zakopanego. W pewnym momencie, w kadr wszedł jeden z nich, który w ostry sposób powiedział, co sądzi o partii rządzącej.

– “Ja chciałem tylko powiedzieć, że j**** PiS. Dziękuję” – rzucił mężczyzna, który miał na twarzy maseczkę z napisem “send nudes”. Wejście było na żywo, w związku z tym stacja nie mogła usunąć niespodziewanej i wulgarnej wypowiedzi turysty. Nagranie z jego udziałem stało się już hitem sieci.

W miniony weekend do Zakopanego, w związku z poluzowaniem obostrzeń epidemicznych, przyjechało bardzo wielu turystów. Dodatkowo w weekend nałożyły się walentynki i konkurs skoków narciarskich na Wielkiej Krokwi. Od piątku policja w powiecie tatrzańskim interweniowała 200 razy. Po sobotnich zawodach na Wielkiej Krokwi, na Krupówkach było kilka tysięcy turystów. Jak widać, żywo wypowiadają się na temat tego co sądzą o partii rządzącej.

Źródło: Youtube

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
40,50 zł
54,00 zł
33 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips od 40,50 zł z opcją na wynos lub w dostawie w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz