Home Kategorie Życie Roman: „Dobra żona powinna podać mężowi obiad pod nos, a potem umyć talerz. Inaczej nie jest prawdziwą żoną”

Roman: „Dobra żona powinna podać mężowi obiad pod nos, a potem umyć talerz. Inaczej nie jest prawdziwą żoną”

Roman: „Dobra żona powinna podać mężowi obiad pod nos, a potem umyć talerz. Inaczej nie jest prawdziwą żoną”

Roman jest w małżeństwie już od ponad 30 lat. Mężczyzna nie ukrywa, że jest mu dobrze z tym, jaki tryb życia obecnie prowadzi. Uważa, że mężczyznom się to należy.

Roman od zawsze był tradycjonalistą i podobał mu się patriarchalny obraz rodziny, gdzie to mężczyzna jest głową rodziny. A jak wiadomo, o głowę rodziny trzeba należycie dbać. Co myślicie o tego typu facetach?

Można powiedzieć, że mężczyzna ma spore doświadczenie w związkach, ponieważ ze swoją żoną są już od ponad 30 lat małżeństwem.

Swoją wiedzą postanowił podzielić się z nieco młodszym pokoleniem, jego wpis na forum wywołał wielkie poruszenie. Kiedy przeczytacie jego fragmenty, same zrozumiecie dlaczego.

– “Chciałbym dzisiaj coś powiedzieć do młodych facetów. Jestem ze swoją kobietą już grubo ponad 30 lat po ślubie, więc raczej znam się na rzeczy. Nigdy nie szukajcie sobie leniwej baby, przecież to wam się należy najwięcej” – tłumaczył.

– “Dobra żona powinna podać mężowi obiad pod nos, a potem umyć talerz. W innym wypadku nie jest prawdziwą żoną. Zapamiętajcie moje słowa, jeśli chcecie dobrze i wygodnie żyć. Po co sobie utrudniać życie?” – napisał w dalszej części.

Jednak to nie wszystko, co miał do powiedzenia Roman. Dodał również, że porządna kobieta spełnia wszystkie zachcianki swojego męża, również w łóżku i nie powinna mieć prawa powiedzieć nie.

– “Moja żona wie, że jeśli mam ochotę na seks, to go po prostu dostaje. Halinka jest mądrą kobietą i zdaje sobie sprawę, że każdy z nas ma takie męskie potrzeby, więc zawsze bez słowa mi się oddaje. Wiecie, w tym wieku to już raczej nie mówimy o jakiś romantycznych uniesieniach, czynność jak każda inna” – dodawał. Idealny facet, co?

Źródło: lelum

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
12 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz