Home Kategorie Ludzie Andrzej Duda szalał na nartach w Beskidach? Znamy komentarz PiS.

Andrzej Duda szalał na nartach w Beskidach? Znamy komentarz PiS.

Andrzej Duda szalał na nartach w Beskidach? Znamy komentarz PiS.

Jak nieoficjalnie donosi Dziennik Zachodni, prezydent Andrzej Duda pojechał w Beskidy, gdzie w środę jeździł na nartach. Do sprawy odniósł się wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Informacje o pobycie Andrzeja Dudy na nartach pojawiły się w środę po południu. Jako pierwszy przekazał je Kamil Slezak z Radia Nowy Świat.

– „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam” – powiedział Dziennikowi Zachodniemu Tadeusz Papierzyński, kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle.

– „Też słyszeliśmy, że pan prezydent na parę dni ma przyjechać do Wisły, ale nie dostaliśmy żadnego pisma w tej sprawie. Zresztą, nigdy nie dostajemy, bo te wizyty mają prywatny charakter” – dodaje.

Redakcja dodzwoniła się do jednej ze stacji, która przekazała, że prezydent jeździł w środę w Wiśle, na Cieńkowie.

O to, czy Andrzej Duda powinien jeździć na nartach w trakcie pandemii i czy jest to dobry przykład dla obywateli, zapytano wicerzecznika PiS. Radosław Fogiel stwierdził, że nie może potwierdzić, że prezydent rzeczywiście przebywa w górach.

– „Jeżeli pan prezydent zdecydował się wypoczywać w Wiśle, (…) to dopóki nie ma tam tłumów ludzi, nie ma tam sytuacji, które widzieliśmy z nagrań z wyciągów, to nie sądzę, by to było w jakikolwiek sposób szkodliwe” – ocenił polityk.

Skandal. Stoki pozamykane, a synowie Jadwigi Emilewicz jeżdżą na nartach.

Źródło: Dziennik Zachodni

Czekoladowe day spa
Czekoladowe day spa
169,99 zł
69 dni
do końca oferty!
Czekoladowe spa dla 1 os. (169,99 zł) lub 2 osób (329,99 zł) w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz