Home Kategorie Życie Zboczeniec obnażał się przed kobietami i robił inne ohydne rzeczy. Na “akcje” jeździł na rowerze.
2.17K

Zboczeniec obnażał się przed kobietami i robił inne ohydne rzeczy. Na “akcje” jeździł na rowerze.

Zboczeniec obnażał się przed kobietami i robił inne ohydne rzeczy. Na “akcje” jeździł na rowerze.

Przez niemal dwa tygodnie policjanci w Pradze bezskutecznie próbowali namierzyć zboczeńca, który terroryzował mieszkanki stolicy Czech. Obnażał się, onanizował na ich oczach i robił inne rzeczy.

Pierwszy taki przypadek miał miejsce 4 lutego, a ostatni 15. Najbardziej zdumiewające w tym wszystkim jest jednak to, że w środę mężczyzna… sam zgłosił się na jeden z posterunków policji!

Od 4 do 17 lutego kobiety w Pradze przeżywały horror. Bały się wychodzić z domów. Wszystko za sprawą grasującego w stolicy Czech zboczeńca. Mężczyzna zaczajał się na samotne kobiety w pobliżu opustoszałych przystanków autobusowych lub kolejowych, a potem na ich oczach onanizował się. Szczęście w nieszczęściu, że żadnej z nich nie zaatakował i nie zrobił żadnej z kobiet fizycznej krzywdy. W środę sam oddał się w ręce wymiaru sprawiedliwości i złożył zeznania.

Praski zboczeniec dał o sobie znać po raz pierwszy 4 lutego. Tego dnia zaczaił się na trzy kobiety w pobliżu przystanków autobusowych: Lomnická i Hostavice. Zastraszone kobiety stały, jak zamurowane. Bały się ruszyć, by nie rozzłościć zboczeńca. Nie wiedziały, do czego jest zdolny.

– “Podejrzany jeździł po Pradze na rowerze. Obserwował kobiety, a następnie onanizował się przed nimi. Ofiary przekazały policji bardzo szczegółowy opis podejrzanego. Dzięki czemu policja namierzyła go na kamerze przemysłowej w jednej z sieci handlowych, gdzie robił zakupy” – przyznała dla “Blesku” Violeta Siřišťová, rzeczniczka praskiej policji.

– “Naprzeciwko zobaczyły mężczyznę obserwującego ich podczas i onanizującego się. Dwie przestraszone dziewczyny nagrały go telefonami komórkowymi, a po chwili wsiadły do nadjeżdżającego pociągu. Potem zgłosiły się na policję” – dodała rzeczniczka policji.

– “Już prawie mieliśmy go w ręku. W środę sam się zgłosił na jeden z posterunków. 53-latek już złożył zeznania. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Wciąż czekamy na inne kobiety, które widziały go bez spodni” – dodała dla “Blesk” Siřišťová.

Źródło: Blesk

Zooland: bilety do minizoo
Zooland: bilety do minizoo
9,99 zł
12,00 zł
6 dni
do końca oferty!
Bilet ulgowy (9,99 zł) lub normalny (11,99 zł) do Zooland Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz