Home Kategorie Ludzie Polska aktorka w ciężkim stanie. Po pęknięciu tętniaka jest podłączona do respiratora. Potrzebna pomoc.

Polska aktorka w ciężkim stanie. Po pęknięciu tętniaka jest podłączona do respiratora. Potrzebna pomoc.

W grudniu 2020 Ewa Kopczyńska trafiła do szpitala. W jej głowie pękł tętniak. Aktorka trzy tygodnie spędziła w śpiączce. Jej obecny stan jest bardzo zły.

– „Niestety, bez kosztownej rehabilitacji Ewa nie ma szans na powrót do normalnego funkcjonowania. Wymaga specjalistycznej opieki w ośrodku rehabilitacyjnym” – czytamy na facebookowym profilu Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

Organizatorzy zbiórki chcą zebrać 250 tys. zł. Obecnie udało się zgromadzić niemal 27 tys. Ewa Kopczyńska jest podłączona do respiratora. Nie oddycha samodzielnie. Musiała też przejść tracheotomię.

– „W grudniu 2020 roku w jej głowie pękł tętniak i zrobił wielkie spustoszenie. To cud, że Pani Ewa w ogóle się obudziła i odzyskała świadomość. Rokowania są bardzo ostrożne. Pani Ewa jest karmiona przez sondę, ma skoki ciśnienia. Stan jej zdrowia wciąż nie jest stabilny” – napisano na pomagam.pl.

– „Wierzymy, że piękno i dobro, którym Pani Ewa dzieliła się z innymi przez wiele lat, teraz do niej wróci z ogromną siłą. Prosimy o nawet najdrobniejszy datek. Zebrana kwota pozwoli nie martwić się rodzinie Pani Ewy przynajmniej o finanse w tej dramatycznej sytuacji. Wielka walka przed nimi i ogrom pracy do wykonania. Nie zostawiajmy ich w takim momencie!” – dodano.

Ewa Kopczyńska to aktorka Teatru Zagłębia w Sosnowcu. W grudniu 2020 roku nagle trafiła do szpitala po tym, jak pękł tętniak w jej głowie. Później trzy tygodnie była w śpiączce. 18 stycznia w końcu się wybudziła, ale to dopiero początek drogi.

– „W poniedziałek 18 stycznia otworzyła oczy i powoli odzyskuje świadomość, co bardzo dobrze rokuje. Na dzień dzisiejszy stwierdzono całkowity niedowład czterokończynowy. Ewa jest podłączona do respiratora, nie oddycha samodzielnie i przeszła również zabieg tracheotomii” – poinformował na swoim Facebooku Teatr Zagłębie.

– „Pani Ewa nie odmawiała zaangażowania na rzecz osób w potrzebie. Wielokrotnie wspierała miedzy innymi podopiecznych sosnowieckiego Hospicjum” – można przeczytać na stronie zbiórki.

Aktorka będzie potrzebowała pomocy, aby dostać się do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie spędzi co najmniej rok.

– „Celem zbiórki jest rok leczenia w prywatnej placówce, której jakość usług jest na najwyższym poziomie” – zapewniają organizatorzy zbiórki.

Link do zbiórki znajdziecie tutaj.

 

Dzieci gwałcone w przedszkolu pod Łodzią? Relacje rodziców jeżą włosy na głowie.

Masaże lecznicze lub relaksacyjne
Masaże lecznicze lub relaksacyjne
29,99 zł
80,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Walentynki: masaż relaksacyjny pleców od 29,99 zł oraz relaks i odprężenie od 59,99 zł w VITAL-SPORT

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz