Home Kategorie Poruszające Bił ją młotkiem, połamał ręce, dźgał nożem… Kobieta cudem uciekła.

Bił ją młotkiem, połamał ręce, dźgał nożem… Kobieta cudem uciekła.

Horror w Sosnowcu. Pobita i zakrwawiona kobieta z połamanymi rękami błagała o pomoc przechodniów. Okazało się, że właśnie uciekła z mieszkania, w którym uwięził ją partner.

Ofiara nie chciała mu dać pieniędzy, więc postanowił wymusić je torturami. Skatowana kobieta wykorzystała moment, gdy wyszedł z mieszkania i zdołała uciec. Do dramatu doszło w jednym z mieszkań dzielnicy Pogoń w Sosnowcu.

– „39-letni mężczyzna zażądał od swojej konkubiny pieniędzy. Kiedy odmówiła, bestialsko pobił ją młotkiem i ugodził nożem w łydkę” – mówi podkom. Sonia Kepper z sosnowieckiej policji.

Kobieta doznała złamania obu rąk w kilku miejscach. Oprawca nie miał zamiaru jej pomagać. Wręcz przeciwnie. Uwięził płaczącą z bólu ofiarę w jej własnym mieszkaniu. To cud, że zdołała uciec.

Ranna wybiegła na ulice, gdzie pomógł jej jeden z przechodniów. Policjanci szybko odnaleźli i zatrzymali 39-latka.

– „Usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pozbawienia kobiety wolności i uszkodzenia ciała” – wylicza rzeczniczka policji.

Za to, co zrobił mężczyzna, grozi mu nawet 12 lat więzienia. Sąd postanowił umieścić 39-latka w tymczasowym areszcie na 3 miesiące.

To jeden z najgorszych zwyrodnialców w historii Polski. Pierwszą ofiarę zabił gdy miał 14 lat.

Źródło: sosnowiecki.pl

eKurs: instruktor jogi
eKurs: instruktor jogi
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor jogi za 69 zł w Akademio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz