Home Kategorie Ludzie Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” nie doczekał się pomocy. Fani zawiedli.

Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” nie doczekał się pomocy. Fani zawiedli.

Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” nie doczekał się pomocy. Fani zawiedli.

Nieuleczalnie chory Jaruś nie doczekał się pomocy. Ulubieniec widzów programu „Chłopaki do wzięcia” w najtrudniejszych momentach życia nie mógł liczyć na ich wsparcie. To smutny obraz społeczeństwa.

„Chłopaki do wzięcia” to program, który od lat budzi skrajne emocje u widzów. Bohaterowie show ze względu na specyficzny styl bycia oraz wygląd często stają się tematem internetowych dyskusji. Bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych uczestników jest Jaruś. Od urodzenia cierpiał on na poważaną chorobę, która miała olbrzymi wpływ na jego życie.

Na szczęście pojawiły się osoby, pragnące pomóc mężczyźnie. W serwisie zrzutka.pl powstała specjalna zbiórka charytatywna, której celem było zgromadzenie środków na spełnienie marzeń schorowanego uczestnika programu „Chłopaki do wzięcia”.

– “Czy Jaruś ma marzenia? Tak ma ich mnóstwo, dla nas bardzo przyziemne i łatwe do osiągnięcia. Całkiem niedawno opowiadał, że jego marzeniem jest zostać Dj-em i bawić ludzi swoją własną muzyką. Pomóżmy Jarkowi spełnić marzenie, poprawić warunki mieszkaniowe i ogólny komfort życia, aby z szerokim uśmiechem i poczuciem szczęścia zza konsoli dj-a mógł pozdrowić wszystkich swoich fanów i swoich hejterów” – tak mówi opis zrzutki.

Na stronie zbiórki pojawiły się informacje o szczegółach nieuleczalnej choroby, z którą od lat walczy Jaruś. Okazuje się, że mężczyzna zachorował na skutek nieodpowiedzialnego zachowania swojej matki, która piła w czasie ciąży.

– “Przez wiele osób wyśmiewany z powodu swojej specyficznej wymowy, niewielu z nas jednak wie, że to rezultat poważnej choroby. Jarek urodził się z FAS, czyli Alkoholowym Zespołem Płodowym. To nieuleczalna choroba występująca u dzieci, których matki piły w ciąży alkohol, szczególnie w pierwszych jej miesiącach” – głupota matki go zniszczyła.

Fani mieli okazję pomóc jednak zawiedli.

Zbiórka dążyła do uzyskania 10 tysięcy złotych. Niestety nieuleczalnie chory Jaruś nie otrzymał pomocy. Pieniędzy nie udało się zebrać. Na konto zrzutki wpłynęło zaledwie 290 złotych.

Mieli oni bowiem wątpliwości czy zrzutka rzeczywiście trafi do Jarusia:

– “Weź się, nie wygłupiaj nawet. Zarabiają, ale na nim! Tak samo jak na kanale na YouTube Jarka Jaruś filmiki nagrywa, a jakiś przydupas mu prowadzi kanał i zarabia na nim” – stwierdzono.

– “Dla mnie tez nie jest gwiazdą.. Ale nie możesz zakładać, ze ktoś inny otrzyma pieniądze ze zbiórki niż Jarek. Z tego, co widziałem ta zrzutka, jest zweryfikowana przelewem i dowodem os. Wiec raczej organizator nie będzie się narażał na konsekwencje prawne jeśli zrobiłby Jarka w balona” – twierdzi inna osoba.

Pewna kobieta przypomniała, że mężczyzna wcale nie jest biedny.

– “On biedny nie jest. Dostał mieszkanie od państwa, pobiera rentę, pracuje. Nie wiem, po co robić jakieś zrzutki” – to nie pierwszy raz, kiedy tego typu zrzutka, kończy się fiaskiem.

 

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
156 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
39
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz