Home Kategorie Ludzie Joanna Liszowska straciła prawie milion złotych. Złodzieje nie mieli litości.
8.26K

Joanna Liszowska straciła prawie milion złotych. Złodzieje nie mieli litości.

Joanna Liszowska straciła prawie milion złotych. Złodzieje nie mieli litości.

Joanna Liszowska została okradziona. Gwiazda telewizji straciła samochód marki Bentley, który jest wart 750 tys. zł. Auto zostało skradzione w nocy sprzed jej posesji. Sprawę bada policja.

Gdy Joanna Liszowska kupowała Bentleya Bentayga, wszyscy jej zazdrościli. Jak się jednak okazuje, pozazdrościł go również złodziej, który ukradł luksusowe auto w nocy z 10 na 11 lutego. Samochód był zaparkowany pod domem gwiazdy. To jednak nie przeszkodziło złodziejowi.

Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w tej sprawie. Informacje potwierdziła Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie.

– „42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia” – przekazał PAP Rafa Markiewicz z KPP w Piasecznie.

Wybrano Miss Polski 2020. Jednak to Joanna Liszowska skradła całe show.

Źródło: fakt.pl

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
379,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny odcinka kręgosłupa lub głowy za 379 zł i więcej opcji w pracowniach Bonus Diagnosta – 6 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz