Home Kategorie Życie Pobili się o piękną kobietę. Wbił bratu nóż w serce.

Pobili się o piękną kobietę. Wbił bratu nóż w serce.

Pobili się o piękną kobietę. Wbił bratu nóż w serce.

Jak mocno może namieszać w głowie piękna kobieta przekonali się tragicznie bracia z miejscowości Bęłcząc (woj. lubelskie). Jeden nie żyje, drugi spędzi resztę życia w więzieniu.

Wszystko przez to, że starszy podejrzewając młodszego, o podbijanie do jego dziewczyny, wyciągnął nóż i wbił mu go prosto w serce. Za swój haniebny czyn usłyszał właśnie karę dożywotniego więzienia. Na wyrok czeka Kamila F. (28 l.), która zachęcała Marcina M. (37 l.) do zabójstwa.

Marcin M. to morderca w recydywie. Już raz odebrał człowiekowi życie. Mężczyzna zaraz po osiągnięciu pełnoletności zabił kobietę. Trafił za kraty. Wyszedł niedawno, po odsiedzeniu 15 lat. Pierwszą rzeczą, którą zrobił na wolności było kupno noża sprężynowego. I właśnie to ostrze posłużyło do odebrania życia Markowi M. (32 l.).

Wcześniej do domu braci wprowadziła się Kamila F. Kobieta związała się ze starszym. Ale młodszy także spoglądał na nią ukradkiem.

Dwa lata temu cała trójka wybrała się na popijawę na stację benzynową w miejscowości Czemierniki. Podczas biesiadowania młodszy z braci Marek M. puścił oko do Kamili. Straszy brat wpadł w furię. Sprawczyni zamieszania też uznała, że takie zachowanie jest niedopuszczalne i zaczęła podburzać swojego faceta do ataku.

– “Okalecz go!” – zażądała od narzeczonego Kamila.

Ten nie wahał się ani chwili, wyciągnął sprężynowiec i wbił go serce Marka. Kiedy brat upadł zalewając się krwią, oni spokojnie odeszli.

Świadkowie wezwali pomoc, ale na ratunek było już za późno. Mężczyzna zmarł. Zwyrodnialcy zostali zatrzymani. Stanęli przed sądem, ale ich proces przeciągał się w nieskończoność. A kiedy tuż przed wyrokiem zachorował jeden z sędziów, morderca wyszedł na wolność, bo według przepisów za dużo czasu spędził w areszcie tymczasowym.

Marcin M. natychmiast wrócił w rodzinne strony. Jego rodzina i sąsiedzi wpadli w panikę. Bali się co może zrobić desperat z widmem dożywocia na karku.

Tydzień później sąd znów się zebrał i w ekspresowym tempie wydał wyrok. Morderca brata dostał dożywocie. Kamila F. ciągle czeka na swoją karę.

Źródło: Fakt

Wyrzucił noworodka do śmietnika artykuł

Dieta Standard lub Wege+Ryby
Dieta Standard lub Wege+Ryby
104,00 zł
129,60 zł
33 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: dieta Standard lub Wege+Ryby z dostawą na 3 dni od 104 zł i więcej w My Dish

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz