Home Kategorie Życie Policyjny radiowóz potrącił pieszego na pasach. Konsekwencje są zaskakujące.
9.03K

Policyjny radiowóz potrącił pieszego na pasach. Konsekwencje są zaskakujące.

Policyjny radiowóz potrącił pieszego na pasach. Konsekwencje są zaskakujące.

Kilka dni temu jeden z kierowców był świadkiem zdumiewającego zdarzenia. Na rondzie Sybiraków w Łodzi zatrzymał się swoim autem za radiowozem, który z kolei stanął już na przejściu blokując je.

W pewnym momencie na pasy wszedł przechodzień. Gdy tylko znalazł się przed policyjnym autem, radiowóz ruszył z impetem, potrącając mężczyznę. Jak widać na filmiku zamieszczonym w piątek 18 lutego na Facebooku przez „LDZ zmotoryzowani Łodzianie”, pieszy najpierw ominął stojący na środkowym pasie autobus, a następnie próbując obejść radiowóz, został przez niego potrącony.

Upadł na jezdnię. Wyglądało to bardzo groźnie!

– “Jak widać, nic, co ludzkie, nie jest nam obce. Przykład na to, jak bardzo trzeba uważać na drodze” – skomentowała wypadek… łódzka policja na Facebooku. Co na to rzecznik policji?

– “Policjanci wezwali karetkę pogotowia i zaopiekowali się tym mężczyzną. Na szczęście pieszy nie odniósł żadnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji” -powiedział nadkom. Adam Kolasa z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi w rozmowie z polsatnews.pl.

A co stało się ze sprawcą wypadku?

– “Na miejsce wezwani zostali policjanci obsługujący zdarzenia drogowe. Przeprowadzono szczegółowe oględziny. Kierujący radiowozem oraz pieszy byli trzeźwi. Na tym etapie sprawę zakończono pouczeniem kierującego” – dodał nadkom. Adam Kolasa.  Niestety w momencie pisania artykułu, film został usunięty.

Powrót obostrzeń. Wiemy, która branża zostanie wyłączona jako pierwsza.

Źródło: Facebook, Fakt

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
66 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz