Home Kategorie Ludzie Katarzyna Dowbor pokazała jak mieszka. Jesteście ciekawi jak wygląda jej dom?
4.69K

Katarzyna Dowbor pokazała jak mieszka. Jesteście ciekawi jak wygląda jej dom?

Katarzyna Dowbor pokazała jak mieszka. Jesteście ciekawi jak wygląda jej dom?

Katarzyna Dowbor już od 8 lat zajmuje się remontowaniem i urządzaniem domów dla potrzebujących rodzin w programie Polsatu “Nasz nowy dom”. A jak wygląda jej domostwo?

Dziennikarka zdecydowanie preferuje bardzo klasyczny styl. W jej pięknym domu położnym nieopodal Warszawy ma meble w starym stylu. Widać, że gwiazda lubi połączenie bieli i drewna. W jej salonie króluje dębowy, ogromny stół. To przy nim toczy się codziennie życie domowników i rodzinne spotkania.

W końcu pani Katarzyna ma już dwie wnuczki – Helenę i Janinę, które na pewno razem z rodzicami są częstymi bywalczyniami w domu babci. Przy stole goście mogą zasiąść na ratanowych krzesłach i podziwiać świeże kwiaty w wazonie, które dziennikarka bardzo lubi i stara się nimi jak najczęściej uzupełniać wystrój.

Kolejnym ważnym elementem wystroju pokoju dziennego jest biały kredens z pięknymi i oryginalnymi żłobieniami. Jego półki zdobi pięknie dekorowana porcelana. Pani Katarzyna musi uwielbiać ten rodzaj zastawy stołowej, bo wykorzystuje ją również na co dzień.

Pod schodami usytuowany jest ogromny fotel, na którym Dowbor może wypoczywać niczym na królewskim tronie w towarzystwie swoich czworonogów. Gwiazda jest też ogromną fanką książek i może pochwalić się sporym zbiorem w swojej bardzo oryginalnej biblioteczce. Oczywiście urządzona jest w stylu klasycznym.

Wiosenne i letnie dni pani Katarzyna może spędzać w cudownym ogrodzie z altaną, w którym równie chętnie spędzają czas jej pupile. Przez ogromne okna w salonie widać krzewy i drzewa, które otaczają cały dom.

Mama Kasi Lenhardt opublikowała bardzo smutny post. Synek modelki wciąż nie wie o jej śmierci.

Źródło: Fakt, Twitter

 

Post owocowo-warzywny
Post owocowo-warzywny
409,00 zł
69 dni
do końca oferty!
Post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej: 7-dniowa dieta za 409 zł i więcej w Studiu Zdrowia Dietering – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz