Home Kategorie Ludzie Wszyscy stoją w korkach. W tym czasie Andrzej Duda omija je na sygnale. Kierowcy nagrali kolumnę SOP.

Wszyscy stoją w korkach. W tym czasie Andrzej Duda omija je na sygnale. Kierowcy nagrali kolumnę SOP.

Wszyscy stoją w korkach. W tym czasie Andrzej Duda omija je na sygnale. Kierowcy nagrali kolumnę SOP.

Po pięciu dniach urlopu Andrzej Duda postanowił powrócić z Wisły. Prezydent postanowił ominął kilometrowe korki, w czym pomogły niezawodne Służby Ochrony Państwa.

Branże turystyczne mogły wznowić swoje działania na samym końcu sezonu zimowego. IMGW właśnie odnotowuje wzrosty temperatur, a w samym Zakopanem termometry wykazywały ponad 9 stopni Celsjusza. Okazuje się, że Andrzej Duda także zdał sobie sprawą z początku wiosny, ponieważ zakończył spędzany w Wiśle urlop. Do Warszawy postanowił udać się w ekspresowym tempie. Omijając kilometrowe korki, udał się do stolicy, korzystając z pomocy SOP.

– “Kolumna SOP wyjechała dziś z kurortu i omijając korki mknie na sygnale do Warszawy. No, bobasek się wyjeździł, czyli jutro zamknięcie stoków” – wyśmiewa Andrzeja Dudę Jan Marek Pikulik. Nie wiemy, co jest przyczyną wyjechania z Wisły na sygnale. Wiemy zaś, że polityk już jutro będzie na spotkaniu z pracownikami systemu ochrony zdrowia. “Będzie to drugie z cyklu spotkań z reprezentantami różnorodnych środowisk, mających na celu zebranie i omówienie doświadczeń oraz rekomendacji po roku walki z pandemią” – informuje Kancelaria Prezydenta.

Na nagraniach widzimy zakorkowane ulice. Kierowcy musieli utworzyć specjalny korytarz dla kolumny Służby Ochrony Państwa, co jedynie wydłużyło czas oczekiwania na udrożnienie dróg.

– “Korytarz życia. Nie, nie dla karetki pogotowia ratującej życie. Dla Dudy wracającego z urlopu na stokach narciarskich” – komentuje z przekąsem jeden z użytkowników Twittera.

O wyjeździe głowy państwa w Beskidy jako pierwszy napisał dziennikarz Radia Nowy Świat.

– “Też słyszeliśmy, że pan prezydent na parę dni przyjechać do Wisły, ale nie dostaliśmy żadnego pisma w tej sprawie. Zresztą, nigdy nie dostajemy, bo te wizyty mają prywatny charakter” – komentował Tadeusz Papierzyński – kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle.

Andrzej Duda spędził urlop w prezydenckim zamku w Wiśle. Podczas jazdy na nartach został złapany przez dziennikarzy TVN24, jednak nie chciał udzielić krótkiego wywiadu. Stwierdził jedynie, że liczył na znacznie lepsze warunki atmosferyczne. Działanie prezydenta wywołało lawinę krytyki ze stroni parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej. Trudno się dziwić.

Mama Kasi Lenhardt opublikowała bardzo smutny post. Synek modelki wciąż nie wie o jej śmierci.

Źródło: Twitter, Facebook

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
36 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl – 44 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz