Home Kategorie Ludzie Polityk broni 33-letniego syna, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę. Jego argumenty są absurdalne.
13.34K

Polityk broni 33-letniego syna, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę. Jego argumenty są absurdalne.

Polityk broni 33-letniego syna, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę. Jego argumenty są absurdalne.

Polityk broni syna, który zgwałcił 12-letnią dziewczynkę. Uważa, że to właśnie ona ponosi za to winę, ponieważ. Argumenty polityka są niedorzeczne i absurdalne.

Jak donosi The Sun, 33-letniego Jurgena Roca Aguayo aresztowano po tym, jak oskarżono go o zgwałcenie 12-letniej dziewczynki. Mężczyzna jest synem wpływowego polityka z Chile, który broni syna.

Ivan Roca, ojciec zwyrodnialca, wystosował długie oświadczenie na Facebooku, w którym broni swojego syna. Według polityka, winę za zaistniałą sytuację ponosi wyłącznie 12-letnia dziewczynka (!), ponieważ ta „miała już kształty kobiety”.

To jednak nie wszystko. Polityk uważa, że rodzice powinni kontrolować swoje nieletnie dzieci i ich pilnować, gdy są poza domem. W przeciwnym wypadku jest to nieodpowiedzialne zachowanie, która doprowadza do takich sytuacji. Innymi słowy, według niego to ta dziewczynka jest winna tej sytuacji.

Słowa Ivana Roca wzbudziły ogromne kontrowersje i skłoniły innych polityków w kraju do zabrania głosu. Na oświadczenie swojego byłego kolegi z partii zareagowała Isabel Pla Jarufe. Jak powiedziała w rozmowie z The Sun:

Jako urzędnik państwowy Roca ponosi odpowiedzialność publiczną, a jego wypowiedzi są niedopuszczalne. Próbował zrobić ze swojego 33-letniego syna ofiarę, tymczasem on zgwałcił 12-letnią dziewczynkę.

W obliczu presji opinii publicznej i innych polityków, Roca zaczął się tłumaczyć ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Powiedział, że jego słowa zostały „wyrwane z kontekstu”. Jednak to już nic nie zmienia.

Śledztwo w prawie zgwałcenia 12-letniej dziewczynki wciąż trwa. Polityk niedawno odwiedził swojego syna w areszcie, gdzie Jurgen oczekuje na proces. Jak powiedział po wizycie mediom:

– “Właśnie odwiedziłem syna w więzieniu i było tam pełno młodych mężczyzn takich jak on, którzy przetrzymywani są za kontakty z nieletnimi, bo nie pomyśleli o konsekwencjach. Źle się z tym czuję i to niezależnie, czy nieletnia wyglądała na starszą, czy też nie” – stwierdził.

Niesłychane, co dzieje się w Karpaczu. Ludzie przeszli samych siebie. Władze nie spodziewały się takiego ruchu.

Źródło: Facebook, The Sun

Kurs online: Tarot i astrologia
Kurs online: Tarot i astrologia
29,00 zł
39 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy tarota i astrologii z certyfikatem za 29 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz