Home Kategorie Porady Cztery imiona męskie, których lepiej unikać. To oni ranią kobiety najczęściej.
13.94K

Cztery imiona męskie, których lepiej unikać. To oni ranią kobiety najczęściej.

Cztery imiona męskie, których lepiej unikać. To oni ranią kobiety najczęściej.

Mężczyźni o tych imionach najczęściej ranią kobiety. Jeśli składa ci obietnice, zastanów się, czy powinnaś w nie wierzyć. Unikaj ich lepiej jak ognia.

By osiągnąć to, na czym im zależy, nie cofną się przed niczym. Obiecują złote góry, ale nie mają zamiaru dotrzymać słowa. Snują plany, choć tak naprawdę wiedzą, że nigdy nie dojdzie do ich realizacji. Wyznają wam uczucia, które nigdy nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Nie po raz pierwszy eksperci zwracają uwagę, że to, jakie imię nosimy, wpływa na nasze cechy charakteru. Nie wierzysz? To przeczytaj poniższe opisy.

Adam: jest bardzo czarujący i wie, jak uwieść kobietę. Ale gdy już dopnie swego, zainteresowanie znika. Adam to bardzo wyrachowany mężczyzna. Aby osiągnąć swój cel, bez skrupułów składa obietnice bez pokrycia.  Kiedy już mu się uda cię usidlić, staje się znudzony.

Andrzej: na początku znajomości wydaje się być księciem, którego obraz roztaczano przed nami już w bajkach. Czarujący dżentelmen, opiekuńczy, roztacza troskę nad swoją partnerką. Niby ma zaopiekować się tobą na dobre i na złe, ale zwykle nie ma na to ochoty.

Mateusz: poznałaś Mateusza i masz wrażenie, że potrafi czytać w twoich myślach? Odgaduje twoje pragnienia, pyta, czy może ci w czymś pomóc, wydaje się być chodzącym ideałem… Do czasu. Bo Mateusz szybko zapomina o tym, co obiecał, a ty zostajesz sama, zdezorientowana i zraniona.

Robert: mężczyzna o tym imieniu jest mistrzem snucia planów. Nie boi się marzyć, obmyślać, obiecywać, a to wszystko z prostego powodu – i tak nie ma zamiaru spełnić danej obietnicy. A kiedy się ulatnia, zostawia kobietę z poczuciem winy, że to z nią jest coś nie tak.

Policyjny radiowóz potrącił pieszego na pasach. Konsekwencje są zaskakujące.

Źródło: radiozet

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
89,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Mezoterapia igłowa skóry głowy lub twarzy od 89,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz