Home Kategorie Niesamowite Ten chłopak przeżył śmierć kliniczną. To, co zobaczył „po drugiej stronie” zwali cię z nóg.

Ten chłopak przeżył śmierć kliniczną. To, co zobaczył „po drugiej stronie” zwali cię z nóg.

Ten chłopak przeżył śmierć kliniczną. To, co zobaczył „po drugiej stronie” zwali cię z nóg.

Lekarze byli przekonani, że już nie żyje. Nastolatek z Brownwood w USA stracił przytomność w trakcie lekcji WF-u. 17-latek nie dawał oznak życia przez 20 minut. Nagle jednak „ożył”. Opowiedział, co zobaczył po drugiej stronie.

Serce nastolatka stanęło na 20 minut. Ratownicy wezwani na miejsce byli pewni, że chłopak zmarł, jednak jego serce nagle ruszyło. 17-latek trafił do szpitala i był w śpiączce. Gdy obudził się, ku zdziwieniu wszystkich okazało się, że nie ma żadnych oznak uszkodzenia mózgu, które mogło wywołać tak długie niedotlenienie.

Zack przeżył śmierć kliniczną, a gdy się obudził, opowiedział o tym, czego doświadczył. 17-latek mówi, że miał objawienie. Miał zobaczyć mężczyznę z długimi brązowymi włosami i brodą.

Po chwili nastolatek zrozumiał, że stanął przed nim Jezus. Brodaty mężczyzna położył mu dłoń na ramieniu i zapewnił, że wszystko będzie dobrze. Nastolatek twierdzi, że poczuł wtedy wszechogarniający spokój. Mimo iż wiele osób nie wierzy w jego słowa, rodzice 17-latka są przekonani, że ich syn mówi prawdę.

Śmierć kliniczna to stan zaniku widocznych oznak życia, który różni się od śmierci biologicznej tym, że nieprzerwanie występuje w tym czasie aktywność mózgu. W trakcie śmierci klinicznej ludzie często doświadczają różnych wizji i mają wrażenie „oddzielania się” duszy od ciała.

Doświadczenie śmierci klinicznej ma za sobą m.in. aktorka Aldona Ordman. Gwiazda uważa, że dostała drugą szansę na Ziemi, a dzięki swojemu przeżyciu potrafi teraz w pewnym stopniu przewidywać przyszłość.

– „Wracając, dostajesz pewną informację i potem wiesz, co się wydarzy, co się później sprawdza. Nie mogę o tym mówić, bo to jest tylko moje. Ale przeżywając takie rzeczy, nie można potem tylko tak dotykalnie przeżywać tego świata” – wyznała Aldona Ordman w rozmowie z Wojciechem Jagielskim w Superstacji.

Źródło: podaj.to, Superstacja

Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
89,00 zł
299,00 zł
33 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestratorka-asystentka medyczna z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz