Home Kategorie Ludzie „PiS zacznie się chybotać”, „będzie chaos”. Jasnowidz Jackowski przewiduje zmianę premiera.

„PiS zacznie się chybotać”, „będzie chaos”. Jasnowidz Jackowski przewiduje zmianę premiera.

„PiS zacznie się chybotać”, „będzie chaos”. Jasnowidz Jackowski przewiduje zmianę premiera.

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją. Dotyczy ona przyszłości Polski, ale i całego świata.

Jackowski w swojej najnowszej wizji spróbował poznać myśli Mateusza Morawieckiego. Jak przekonuje jasnowidz z Człuchowa, stosowana przez niego metoda pozwala przechwycić czyjeś myśli. Jackowski przekonywał swoich widzów, że Morawiecki już niedługo ustąpi, a na jego miejsce pojawi się mało znana osoba, która do tej pory nie wyróżnia się w rządzie. To będzie początek chaosu.

– “Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią, jako premier, i nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to tez typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się z dwiema osobami, dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Tak to czuję” – twierdzi jasnowidz Jackowski.

Jackowski odwołał się do czasów, gdy Morawiecki zajął miejsce premiera po Beacie Szydło. Według jasnowidza, został do tego dobrze przygotowany i realizuje wizję, która została dokładnie zaplanowana.

– “Stoi przy nim dwóch mężczyzn. Sądzę, że oni nie są z rządu. Tych dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi. Mam wrażenie, że w PiS premier jest osobą niezależną i użyję słowa: nietykalną. W samym PiS.”

– “Najbliższy czas 2-3 miesięcy będzie czasem ścisłej decyzyjności premiera. Grzecznej, ale chwilami bezwzględnej. Ale uwaga, mam wrażenie, że w pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku, zostanie wymieniony. Stanie się to z dwóch względów. Mam odczucie, że kiedy te ostre decyzje, które premier podejmuje, spowodują, że dużo ludzi będzie do niego źle nastawionych. Mam wrażenie, że będzie to wymiana wizerunkowa. Premier zrobi etap tego, co ma zrobić, i zostanie wymieniony na kogoś “bez twarzy”. Jeśli do tego dojdzie, to będzie to zaskakujące, bo to będzie mało znana osoba, mało wyróżniająca się w PiS, w całej koalicji” – ujawnia Jackowski.

Według niego Mateusz Morawiecki doskonale o tym wszystkim wie.

– “Premier doskonale wie, że do takiej wymiany dojdzie. Tak to czuję. Ale gdy dojdzie do zmiany, i gdy będzie rządził nowy premier, to na równi z tym PiS zacznie się chybotać bardzo mocno. Zacznie się coraz głośniej mówić o możliwości rozpadu tej koalicji” – dodaje.

Jasnowidz mówi, że zmiana na stanowisku premiera będzie ciężka dla rządzących i może wpłynąć na rozwój chaosu w polityce.

– “Może to spowodować, że pod koniec lata, może we wrześniu, obecna koalicja może stanąć przed ryzykiem rozpadu. Oddania władzy. Ale to będzie się działo w takich warunkach, że o przedwczesnych wyborach nie będzie mowa. Będzie wywołany chaos polityczny.”

– “W tym momencie Morawiecki ma w głowie to, by realizować to, co teraz jest, a wszelkie bunty wymanewrować, uspokoić sposobem. I on ten sposób znajdzie – już go ma. On swoje zrealizuje. Kiedy odejdzie, nie znaczy to, że poniósł klęskę, tylko zrealizował to, co było zamierzone. Po nim ktoś słaby i niecharakterystyczny będzie zwiastował chaos polityczny, który ma nadejść” – twierdzi Jackowski.

– “Premier myśli o całości, w której są: Polska, Niemcy, kraje Beneluksu, Wielka Brytania, Czesi oraz Słowacy. Te kraje, o których on myśli, w całym tym bałaganie, mają wspólny zamiar polityczny.”

– “Takie zdanie poczułem: “Nie możemy walczyć półśrodkami. A walczymy”. Musimy walczyć szybko i dosadnie” – powiedział tajemniczo wizjoner.

– “To będzie idiotyczne, co powiem: premier myśli o przygotowaniu racji żywnościowych. Czuję, że premier wie, że ten rok będzie o wiele bardziej niespokojny, niż poprzedni”

Według niego Morawiecki czuje niepokój.

– “Europa się podzieli, to podzielenie może być związane z Ameryką. Coś się rozrywa, żółć wypływa, ropa. Lato będzie bardzo niespokojne. Morawiecki ma w głowie niepokój jako strach. Myśli o 14 czerwca”.

Krzysztof Jackowski przewiduje kolejną tragedię. Wstrząsająca wizja!

Źródło: o2.pl

Colorland - fotoksiążka, różne formaty
Colorland - fotoksiążka, różne formaty
31,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31,90 zł: fotoksiążka A4 (28, 40 i więcej stron) w wersji standard lub Lux z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz