Home Kategorie Ludzie Andrzej Duda pokazał swoje zdjęcie z młodości. Zobacz jak prezydent wyglądał w mundurze harcerskim.

Andrzej Duda pokazał swoje zdjęcie z młodości. Zobacz jak prezydent wyglądał w mundurze harcerskim.

Andrzej Duda pokazał swoje zdjęcie z młodości. Zobacz jak prezydent wyglądał w mundurze harcerskim.

Andrzej Duda opublikował na Twitterze zdjęcie z czasów młodości. Zrobił to z okazji przypadającego w poniedziałek Dnia Myśli Braterskiej. Sam mówił o swoich harcerskich czasach.

Andrzej Duda spotkał się w poniedziałek na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego z przedstawicielami krajowych organizacji harcerskich i skautowych z okazji Dnia Myśli Braterskiej – święta przyjaźni, obchodzonego co roku przez harcerzy i skautów na całym świecie w rocznicę urodzin twórcy skautingu, Roberta Baden-Powella.

Prezydent zwrócił uwagę, że 4 marca minie rok od potwierdzenia pierwszego przypadku zakażenia COVID-19 w Polsce. Andrzej Duda dziękował harcerzom za ich zaangażowanie w walce z pandemią. Jak podkreślił, harcerze stanęli na wysokości zadania.

 

– “Ilekroć mówiło się, że ruch harcerski ulega osłabieniu, że żyjemy w czasach wielkiej komercji, to właśnie takie sytuacje, jak pandemia koronawirusa pokazują, że są w życiu rzeczy ważniejsze, które liczą się bardziej. Że są tacy, którzy potrafią je dostrzec i potrafią być, kiedy innych brakuje, kiedy potrzeba odwagi, determinacji. Tacy właśnie są harcerze” – mówił prezydent.

Wcześniej Andrzej Duda zamieścił na Twitterze wpis, w którym także przekazał harcerzom i skautom bratnie słowo.

– “W Dniu Myśli Braterskiej przekazuję serdeczny uścisk dłoni moim Przyjaciołom z harcerskich lat oraz wszystkim Druhnom i Druhom – Harcerkom i Harcerzom oraz Skautkom i Skautom – w czynnej służbie i w sercu. Proszę, przyjmijcie ode mnie bratnie słowo…” – napisał. Opublikował też swoje zdjęcie z czasów młodości, w uniformie harcerza. Fotografia szybko obiegła sieć.

Dziewczyna została zgwałcona przez 4 chłopaków. 2 lata później jej matka odkryła coś przerażającego.

Źródło: Radiozet

Kurs online: Asystent ds. rozliczeń z MEN
Kurs online: Asystent ds. rozliczeń z MEN
79,00 zł
299,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Asystent ds. rozliczeń i fakturowania z zaświadczeniem MEN za 79 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz