Home Kategorie Poruszające 10-letni Olek został zabity z zimną krwią. Jego morderca jest już na wolności.

10-letni Olek został zabity z zimną krwią. Jego morderca jest już na wolności.

10-letni Olek został zabity z zimną krwią. Jego morderca jest już na wolności.

Mały Olek (†10 l.) nie miał żadnych szans. Porywacz zacisnął na jego szyi kabel od telewizora i trzymał tak długo, aż dziecko przestało się ruszać. Potem wrzucił ciało do studni.

Wywołało to szok, bo okazało się, że za zbrodnią stał… sędzia.

Dziś Krzysztof F., po odsiedzeniu wyroku 25 lat więzienia, jest na wolności. Ojciec chłopca mówi, że sędzia nie poniósł jeszcze całej kary…

Olek Ruminkiewicz w 1996 r. padł ofiarą zwyrodniałego sędziego z Konina, który porwał dziecko, bo potrzebował pieniędzy na spłatę długów hazardowych. Krzysztof F. znał rodziców chłopca, mieszkał z nimi po sąsiedzku, wiedział, że zapłacą okup.

Dwa dni po uprowadzeniu dziecka zażądał 100 tys. zł. Mimo że rodzice byli gotowi zapłacić każdą sumę za uwolnienie synka, porywacz udusił Olka kablem od telewizora, a jego zwłoki ukrył w studni niedaleko Konina. Został złapany, gdy przyjechał po okup. Wziął pieniądze, choć dziecko już nie żyło.

Bestialski sędzia został skazany na 25 lat więzienia. Odsiedział karę w całości. Nigdy nie ubiegał się o przedterminowe zwolnienie.

– “Nie jestem w stanie wybaczyć mu zamordowania Olka, choć jestem katolikiem” – mówi Wojciech Ruminkiewicz (63 l.), ojciec ofiary.

Nie zamierza też darować zabójcy zadośćuczynienia, które przyznał sąd. To było 100 tys. zł, teraz z odsetkami to ok. 400 tys. zł.

– “Spłacił jakieś 3 tys., resztę będzie ściągał komornik, choć nie ma z czego, bo wspólny majątek zabrała jego była żona, a majątek po rodzicach dostał brat Krzysztofa F.” – mówi pan Wojciech. Wszystkie pieniądze, które dostaje od mordercy swojego syna, przeznacza na utalentowane sportowo dzieci.

– “Ojciec Olka stara się również, żeby były sędzia trafił do ośrodka dla bestii. – Zabił raz, więc nie drgnęłaby mu ręka, by zrobić to ponownie” – dodaje. AO.

Joanna Liszowska straciła prawie milion złotych. Złodzieje nie mieli litości.

Źródło: Fakt

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz