Home Kategorie Ludzie Została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Nie uwierzycie ile ma lat.

Została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Nie uwierzycie ile ma lat.

Została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Nie uwierzycie ile ma lat.

Ma długie blond włosy, piękny uśmiech i kobiece krągłości, które chętnie pokazuje w internecie. Patrząc na nią aż ciężko uwierzyć, że doczekała się już wnuczki. Zobaczcie, jak wygląda najseksowniejsza babcia świata.

Dla Giny Stewart czas jakby się zatrzymał. Australijka może pochwalić się niezwykłą urodą i niesamowitą figurą. Kobieta otwarcie przyznaje się, że jej wygląd w dużej mierze jest zasługą operacji plastycznych. W jednym z wywiadów zdradziła też inne sposoby, dzięki którym nadal świetnie wygląda.

Gina Stewart nie przypomina typowej babci. Jej krągłościami zachwycają się tysiące ludzi na całym świecie. Zastanawiacie się, jak ona to robi, że ma tak szczupłą sylwetkę? Australijka w jednym z wywiadów opowiedziała o swoim jadłospisie. Okazuje się, że stosuje dietę bezglutenową, unika słodyczy i je dużo jagód. Dodała też, że nie ćwiczy na siłowni, ale za to kocha długie spacery po plaży.

Gina od lat jest modelką. Ma na swoim koncie sesje dla magazynów Playboy i Maxim. Świetnie radzi sobie też jako influencerka. Jej profil na Instagramie obserwuje 295 tys. osób. W rozmowie z Daily Mail przyznała, że wierzy w moc pozytywnego myślenia i dzięki temu nadal czuje się młodo.

– „Nie ma żadnego sekretu. Uważam, że każdy jest piękny. Nie zależy mi na uznaniu. Chcę jedynie inspirować kobiety. Wierzę w wielką moc pozytywnego myślenia, kiedy tylko coś mnie stresuje, wytwarzam w sobie samej spokojną aurę” – wyznała Gina.

Stewart kiedyś nie wyglądała tak, jak obecnie. Kilkanaście lat temu zoperowała sobie biust. Nie stosuje jednak botoksu i wypełniaczy. Czy uważacie, że ta 50-latka zasługuje na miano najseksowniejszej babci świata?

Babcia poprosiła wnuczkę, aby odmieniła jej wygląd. Ta metamorfoza zszokowała ludzi na całym świecie.

Źródło: Instagram, Daily Mail

Kurs online: Mechanika Samochodowa
Kurs online: Mechanika Samochodowa
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Mechanika Samochodowa z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz