Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Wojciech Glanc miał przerażającą wizję. Tragiczny kataklizm zniszczy Polskę?

Jasnowidz Wojciech Glanc miał przerażającą wizję. Tragiczny kataklizm zniszczy Polskę?

Jasnowidz Wojciech Glanc miał przerażającą wizję. Tragiczny kataklizm zniszczy Polskę?

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się swoją najnowszą wizją. Niestety musimy przygotować się na najgorsze. Wizja Glanca zapowiada m.in. ogromną powódź, której w Polsce nie było od dziesiątek lat.

Pod koniec 2020 roku Glanc opowiadał m.in. o nowej mutacji koronawirusa, a w swoim najnowszym przekazie nie ma dla nas dobrych wieści. Tym razem przewiduje katastrofalną powódź, która ma przetoczyć się przez Polskę. Jasnowidz poradził też, co powinniśmy zrobić, aby pomóc rodakom, którym żywioł może odebrać dobytek życia.

W swoim najnowszym filmie Glanc podzielił się najnowszymi wizjami. Po raz kolejny zapowiedział powrót obostrzeń, które mogą wiele osób doprowadzić na skraj wytrzymałości.

– „Wraca to, co jakiś czas temu wam mówiłem. Niestety, różnego rodzaju obostrzeń będzie coraz więcej i będzie to utrudniało życie (…) będzie to bardzo trudny rok i wielu nie wytrzyma” – informuje jasnowidz.

Szczególnie przerażająca zdaje się być zapowiedź ogromnej powodzi, jakiej w Polsce nie było od wielu lat. Biorąc pod uwagę obecne odwilże, zdaje się być ona niepokojąco prawdopodobna.

– „Myślę, że czeka nas znowu powódź dziesięciolecia, albo dwudziestolecia (…) to będzie tragiczne podtopienie i jest to bezdyskusyjne (…) nikt nie jest gotowy na to, co nadchodzi” – stwierdził Glanc.

Słowa jasnowidza są straszne. Namawia on swoich fanów do zachowania pozornie niepotrzebnych rzeczy, które mogą okazać się przydatne dla ludzi dotkniętych przez żywioł. Jego zdaniem szansa, że wizja się nie sprawdzi, są znikome.

– „Niestety, mam odczycie, że będzie to faktycznie powódź chyba dwudziestolecia (…) Znowu będziemy robić zbiórkę dla poszkodowanych. Jeśli macie jakieś rzeczy to ich nie wyrzucajcie, bo może się okazać, że te rzeczy będą przydatne do tego, żeby obdarowywać tych, którzy zostaną poszkodowani (…) Widzę zatapiane budynki, widzę, jak to wszystko się kotłuje (…) to są kwestie dni dosłownie, cud będzie, jeśli to się nie wydarzy” – ostrzega jasnowidz.

Przerażająca przepowiednia zakonnicy. Przed śmiercią zdradziła, jaki los czeka Polskę.

Pakiet pielęgnacyjno-oczyszczający
Pakiet pielęgnacyjno-oczyszczający
59,00 zł
180,00 zł
154 dni
do końca oferty!
Pakiet pielęgnacyjno-oczyszczający za 59 zł i więcej w Wellenss & Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz