Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust. Wyznała, że Radek był przeciwny kolejnym przeróbkom jej piersi.
9.22K

Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust. Wyznała, że Radek był przeciwny kolejnym przeróbkom jej piersi.

Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust. Wyznała, że Radek był przeciwny kolejnym przeróbkom jej piersi.

W ostatnim odcinku programu „Rozenek cudnie chudnie”, w którym to Małgosia zrzuca kilogramy po trzeciej ciąży, zaskoczyła widzów kilkoma wyznaniami. Wszystkie dotyczyły jej biustu.

Nowy program TVN od początku budził spore kontrowersji, m.in. dlatego, że celebrytka postanowiła odchudzać się przed kamerami po urodzeniu Henryka z prawidłowej dla jej wzrostu wagi. Oprócz tego robiła to pod okiem specjalistów, korzystając z metod, które nie są dostępne dla zwykłych kobiet – jej fanek.

Kto jednak sądził, że na tym kontrowersje się skończą, mylił się. W ostatnim odcinku Małgorzata Rozenek wyznała, że planuje zmniejszyć biust, a konkretnie „myśli nad radykalnymi środkami, bo duży biust już się jej znudził”.

Nie chodzi tu jednak raczej o zabieg mammoplastyki, jako iż Rozenek nie kryje się z tym, że chirurgicznie powiększała piersi.

W programie padły też ciekawsze wyznania dotyczące stosunku Radka Majdana do jej rozmiaru biustu.

– „Wbrew pozorom to nie jest tak, że ja powiększałam biust w momencie, kiedy poznałam Radzia. On mnie już poznał z powiększonym biustem, ale później jeszcze sobie powiększyłam. Nie wiem, czy chcę o tym mówić. Ale jeszcze sobie powiększyłam. I Radziu nie chciał już, żebym to robiła. Ale ja sobie ubzdurałam, że chcę i w ogóle.”

Później Rozenek zdradziła, że jej obecne piersi miał być jeszcze większe, ale nie zgodził się na to lekarz, który ją operował.

Małgorzata Rozenek była uczennicą szkoły baletowej, gdzie musiała utrzymywać niską wagę. Wtedy też zaczęły podobać się jej pełniejsze kształty, a marzenia o większym biuście jej nie opuszczało. Stąd też postanowiła poddać się pierwszej operacji powiększenie piersi. Celebrytka nie ma jednak zamiaru całkiem zrezygnować z implantów, a jedynie zmniejszyć ich rozmiar do tego „sprzed Radzia”.

– „Nacieszyłam się nimi bardzo, a teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią. Może dlatego, że już mi się po prostu znudziły? I chciałabym powrotu do takiej swojej szczupłej, sportowej i zwinnej sylwetki.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rozenek ciężko pracowała nad swoją sylwetką po 3 porodzie. Wyciekło zdjęcie… Zobaczcie, jak wygląda, gdy nie pozuje.

Źródło: natemat.pl

Catering: dieta ogólna do 20 dni
Catering: dieta ogólna do 20 dni
99,99 zł
129,00 zł
106 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: 3 dni diety ogólnej 1000-1200 kcal za 99,99 zł i więcej w Pyszota Catering

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz