Home Kategorie Ludzie Ewa Bem wspomina swoją tragicznie zmarłą córkę. To wyznanie ściska za serce.

Ewa Bem wspomina swoją tragicznie zmarłą córkę. To wyznanie ściska za serce.

Ewa Bem wspomina swoją tragicznie zmarłą córkę. To wyznanie ściska za serce.

Ewa Bem zawiesiła swoją działalność artystyczną kilka lat temu. Wszystko przez osobistą tragedię. Artystka straciła ukochaną córkę. Po długim czasie Bem postanowiła jednak opowiedzieć, jak wygląda obecnie jej życie codzienne, i jak się czuje.

Ewa Bem w zeszłym roku nie wykluczała powrotu na scenę pomimo śmierci córki. W jednym z wywiadów mówiła wtedy o tym traumatycznym przeżyciu i opowiadała, jak wygląda jej życie.

– „W momencie, kiedy Pamelka odeszła, ja odeszłam razem z nią. Udawałam, że żyję, choć mnie nie było. Nie miałam zainteresowania sprawami zawodowymi. Czekałam, kiedy Pamelka sama da mi znak” – mówiła Bem.

Starsza córka Ewy Bem zmarła w 2017 roku na chorobę onkologiczną. Pamela przegrała walkę z nowotworem mózgu. Miała zaledwie 39 lat. Dramat ten sprawił, że piosenkarka zamknęła się na świat. Rzadko udziela też jakichkolwiek wywiadów.

Przy okazji swoich 70. urodzin we wtorek, Bem zgodziła się porozmawiać na antenie radiowej Dwójki. Zdradziła, że ukochanej córki nie ma już od czterech lat, a ona nadal nie wyobraża sobie wznowienia kariery scenicznej.

– „Tak się wydarzyło okrutnie w moim życiu, że odeszła nasza córka, Pamela. To już było cztery lata temu. Nie chcę już mówić, jakie uczucia temu towarzyszyły, ale to tak całkowicie zamknęło moją optykę na życie, że jakoś na razie scena nie mieści się w tym nowym obrazie. Ale ogromnie brakuje mi publiczności, kontaktu z muzykami, tworzenia na scenie, to jest coś niepowtarzalnego, czego nie da się niczym zastąpić” – przyznała.

– „Wewnętrznie się bardzo obkurczyłam po śmierci córki, to mi nie pozwala jeszcze na jakieś stanowcze działania, choć oczywiście namawiają mnie, cały czas dostaję propozycję i zapytania” – powiedziała w rozmowie z radiową Dwójką.

Ewa Bem została zapytana o to, czego można jej życzyć w dniu 70. urodzin. Stwierdziła, że jedyne czego jej trzeba w tym wieku to zdrowie, również psychiczne.

Maryla Rodowicz miała romans z aktorem z “Brzyduli”. To on jest ojcem jej dzieci.

Źródło: Polskie Radio, natemat.pl

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
450,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny oczu od 99,99 zł i więcej opcji w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz