Home Kategorie Niesamowite Jechali leśną drogą. Nagle na jezdnię wbiegło stado jeleni! To nagranie jest szokujące!

Jechali leśną drogą. Nagle na jezdnię wbiegło stado jeleni! To nagranie jest szokujące!

O ogromnym szczęściu mogą mówić kierowcy, którzy jechali drogą niedaleko Pułtuska. Nagle na jezdnię wybiegło stado jeleni. Gdyby samochody poruszały się szybciej albo kierowcy zachowaliby mniejszą czujność, doszłoby do tragedii.

Film pojawił się na kanale „STOP CHAM” na YouTube. W sobotę na drodze wojewódzkiej prowadzącej do Pułtuska od strony Wyszkowa doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji.

Na nagraniu widzimy, jak kierowca czarnego BMW jedzie drogą prowadzącą przez las. W pewnym momencie zauważa jelenia, który przebiega mu drogę. Kierowca reaguje bardzo szybko i gwałtownie hamuje. Kilka sekund później widzimy, jak przez jezdnię przebiega całe stado rozpędzonych jeleni.

Pomimo sprawnej reakcji nie udało się uniknąć zderzenia. Kilka zwierząt przebiegło przed maską pojazdu, ale nie wszystkie miały tyle szczęścia. Jeden z jeleni wskoczył wprost na klapę bagażnika.

Ostatecznie zwierzęta rozbiegły się, uciekając do lasu. Zdaje się, że żadnemu z nich nie stało się nic poważnego. Samochód z pewnością uległ niewielkim uszkodzeniom.

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
18 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie twarzy (69,99 zł) z regulacją brwi i depilacją wąsika (79,99 zł) i więcej w centrum Katrin w Bydgodszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz