Home Wideo Nowy sposób na naukę w czasie pandemii? “To znęcanie się nad dziećmi”.

Nowy sposób na naukę w czasie pandemii? “To znęcanie się nad dziećmi”.

Nowy sposób na naukę w czasie pandemii? “To znęcanie się nad dziećmi”.

Liceum w miejscowości Wenatchee w stanie Waszyngton znalazło sposób na bezpieczną naukę podczas pandemii COVID-19. Tylko, że to znęcanie się nad dziećmi.

Powrót do szkół w dobie koronawirusa w wielu krajach jest opóźniony ze względu na wzrost zakażeń. W Polsce do szkół powróciły tylko najmłodsze roczniki, z kolei licealiści uczą się zdalnie. W USA nastolatkowie w niektórych miejscach mogą pobierać naukę w systemie hybrydowym. Przykładem jest lekcja muzyki w Wenatchee w stanie Waszyngton.

Od początku pandemii ważna jest zasada DDM – dystans, dezynfekcja i maseczki. Wiedzą o tym także władze szkoły w Wenatchee w amerykańskim stanie Waszyngton, które zaproponowały innowacyjny sposób zachowania reżimu sanitarnego. Jest to trudne, prawda?

Koronawirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową, kiedy mówimy czy śpiewamy. Do zakażenia łatwo mogłoby dojść podczas lekcji muzyki. Kreatywne rozwiązanie zaprezentowały władze placówki w USA. Dzieci są zamykane w specjalnych namiotach, do których zabierają swoje instrumenty oraz stojak na nuty. Ciekawe, prawda?

 

– “Ten nauczyciel powinien dostać nagrodę za kreatywny pomysł, żeby dzieci były bezpieczne” – napisał jeden z internautów. Nie wszystkim jednak rozwiązanie przypadło do gustu. “To znęcanie się nad dziećmi” – oceniła jedna z komentujących.

– “To nie jest normalne” – wtórował jej inny użytkownik Twittera.

– “Może to wygląda zabawnie, ale te dzieci nie weszłyby do tych namiotów wbrew własnej woli” – czytamy w innym z wpisów.

Koszmar. Para młodych ludzi zmarła na COVID-19? Ich zwłoki odnalazła 11-letnia córeczka…

Źródło: Radiozet

Personalizowana deska do krojenia
Personalizowana deska do krojenia
9,00 zł
69,00 zł
Oferta zakończona!
Od 9 zł: personalizowana deska do krojenia (25 modeli do wyboru) na 4MyArt

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz